• Головна
  • На Буковині організовуватимуть україномовні табори "Бомбезний GoCamp"
16:04, 12 серпня 2019 р.
Надійне джерело

На Буковині організовуватимуть україномовні табори "Бомбезний GoCamp"

На Буковині організовуватимуть україномовні табори "Бомбезний GoCamp"

З 12 по 23 серпня у прикордонних школах Чернівецької та Закарпатської областей відбудуться україномовні табори "Бомбезний GoCamp" для дітей з румуно- та угоромовних родин. В 9 навчальних закладах вчителі української мови, журналісти та громадські діячі допомагатимуть опановувати українську мову через безоплатні інтерактивні заняття.

Національні меншини Закарпаття та Буковини цьогоріч зіткнулись із двома ключовими змінами в освітній сфері. Перше нововведення  українська мова стане мовою викладання всіх предметів в середній школі, а друге – володіння англійською мовою буде необхідне для вступу в українські ВНЗ (на рівні В1). З 2023 року ці мови стануть обов'язковими для отримання середньої та вищої освіти в Україні.

"Global Office" організовує перші двомовні табори "Бомбезний GoCamp" для школярів з угорсько- та румуномовних родин. Впродовж двох тижнів 50 українських вчителів та тренерів допоможуть "прокачати" українську мову, а 15 іноземних волонтерів будуть мотивувати дітей не боятись говорити зі світом інтернаціональною мовою – англійською. Заняття будуть відрізнятись від типових класних уроків: мови вивчатимуть через руханки, ігри та квести.

Літні кемпи реалізуються за підтримки Фінського проєкту підтримки реформи української шкільної освіти "Навчаємося разом" та Міністерства освіти і науки України.

За коментарем щодо методології "Бомбезний GoCamp" та деталей щодо літніх таборів можна звертатись до проєктного менеджера Любові Залюбовської – 067 598 01 67.

Читайте також: Упродовж вихідних на Буковині ліквідовували п'ять пожеж

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Буковина #Табори #Навчання #Мови
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...