• Головна
  • У Чернівцях виявили порушення у виплаті зарплат на двох комунальних підприємствах
21:56, 15 серпня 2019 р.

У Чернівцях виявили порушення у виплаті зарплат на двох комунальних підприємствах

У Чернівцях виявили порушення у виплаті зарплат на двох комунальних підприємствах

Відділ контрольно-перевірочної роботи міської ради провів планові перевірки фінансово-господарської діяльності в міському комунальному підприємстві «Аптека №2», комунальному спортивно-оздоровчому підприємстві «Буковина» та аналіз витрат з надання послуг із відлову та тимчасової ізоляції тварин у місті у департаменті житлово-комунального господарства міської ради.

Про це повідомляє пресслужба Чернівецької міської ради з посиланням на начальника відділу контрольно-перевірочної роботи міської ради Дениса Круглецького.

За результатами перевірки в міському комунальному підприємстві «Аптека №2» встановлено порушень фінансового характеру на загальну суму 30 540,89 грн, зокрема виявлено випадки переплати заробітної плати працівникам підприємства у загальній сумі 4 339,67 грн, недоплати зарплати на суму 26 201,22 грн, а також лишки матеріальних цінностей, які підлягають оприбуткуванню на баланс підприємства.

В комунальному спортивно-оздоровчому підприємстві «Буковина» встановлено порушень фінансового характеру на загальну суму 80 777,04 грн, зокрема виявлено випадки переплати заробітної плати працівникам підприємства у загальній сумі 19 170,04 грн та недоплати зарплати на суму 61 607,00 грн. Керівникам підприємств направлені письмові вимоги щодо усунення виявлених порушень та пропозиції щодо покращення діяльності.

У Департаменті житлово-комунального господарства міської ради здійснено тематичну перевірку, зокрема проаналізовано витрати на надання послуг із відлову та тимчасової ізоляції тварин в місті Чернівці. Департамент не зміг надати первинні документи, калькуляції окремих видів послуг або інші розрахунки, на підставі яких обраховувалася вартість послуги з відлову та тимчасової ізоляції безпритульних тварин у місті.

Під час аналізу кошторису на послуги з відлову та тимчасової ізоляції тварин в м. Чернівцях на 2019 рік, який було скориговано у квітні 2019 року, встановлено, що частина цін на послуги не підтверджується відповідними розрахунками, а розрахунок ціни за одиницю виміру з утримання скотомогильника взагалі не проводився.

Крім цього, відділ контрольно-перевірочної роботи міської ради провів перевірки в Аптеці №10 та Аварійно-диспетчерській службі 0-80 щодо усунення ними порушень та недоліків, виявлених під час проведення перевірок на цих підприємствах у 2018 році.

Читайте також: у Чернівцях живуть вісім довгожителів, яким уже виповнилося 100 років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зарплата #виплата #порушення
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...