• Головна
  • Як VS чи звітують про свою роботу чернівецькі депутати: замість 42 звітів лише 2
15:11, 21 серпня 2019 р.

Як VS чи звітують про свою роботу чернівецькі депутати: замість 42 звітів лише 2

Як VS чи звітують про свою роботу чернівецькі депутати: замість 42 звітів лише 2

Із 42 обранців тільки двоє подали звіти про свою роботу у 2018 році й розмістили їх у вільному доступі на офіційному сайті мерії.

Як повідомляє регіональна координаторка ВІ "Активна Громада" у Чернівцях Інна Пашанюк, протягом травня-червня Всеукраїнське громадське об'єднання "Інститут "Республіка" проводило аналіз звітів депутатів Чернівецької міської ради.
Інна Пашанюк нагадала, що у статті 16 Закону України «Про статус місцевих депутатів» прописано, що депутати зобов’язані здійснювати дану процедуру не рідше 1 разу на рік або негайно на вимогу виборців й висвітлити результати обговорення у засобах масової інформації.

За інформацією координаторки, із 42 обранців тільки двоє подали звіти про свою роботу у 2018 році й розмістили їх у вільному доступі на офіційному сайті мерії. Це - Петришин Ярослав Іванович з «Народного контролю» та Сєхов Володимир Євгенійович з «Солідарності».

Як VS чи звітують про свою роботу чернівецькі депутати: замість 42 звітів лише 2, фото-1

"Разом вони прийняли більше 500 громадян й найчастіше вирішували проблеми своїх округів, пов’язані із ремонтом доріг, будинків, інженерних споруд, облаштуванням зупинок, дитячих майданчиків і т. д. До слова, ці ж двоє депутатів - єдині, хто прозвітували за 2017-ий рік.

А що ж решта? На сайті міської ради у розділі «Графік проведення звітів» зазначалось, що 9 обранців презентували результати своєї діяльності перед громадою наживо, однак ми не маємо змоги перевірити ці відомості, адже вони жодним чином не представлені у ЗМІ. Про інших 31 депутата взагалі вже давно нічого не чути", - зазначила Інна Пашанюк.

Примітка. Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (НДІ) за фінансової допомоги американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). 

Читайте також: які школи Буковини найгірші за результатами ЗНО?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#звіт #депутати
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...