19:43, 21 серпня 2019 р.
Благодійність у сфері охорони здоров'я має нюанси, - поради буковинцям від Супрун
Українці все частіше об’єднуються з ціллю допомогти комусь у біді — і це дуже цінна практика, яка творить нову якість комунікації та нашого співжиття. Все більше бізнесів намагаються бути більш соціально відповідальними і шукають, у що варто інвестувати свої ресурси чи гроші.
Як повідомляє на своїй сторінці у соцмережі Уляна Супрун, часто сферою таких інвестицій стає сфера медицини.
Посадовиця надала декілька порад тим, хто вирішив віддати гроші на благодійний проєкт у сфері охорони здоров’я.
Насамперед зазначає, що необхідно відповідально та обдумано підходити до рішення допомогти, а не робити "ведмежу послугу". Коли фінансуєте ліки, техніку чи транспорт, важливо передбачити, чи зможуть реципієнти скористатися цим. Чи мають бюджет на утримання автопарку та зарплату водія, чи зрештою потрібен маленьким лікарням власний транспорт чи коштовне обладнання, яке, скоріш за все, стоятиме без діла.
"Благодійність повинна вирішувати проблеми людей чи спільнот, які опинились у скруті, а не людей, у яких у скруті опинилась їхня репутація чи політична кар’єра. Реципієнти допомоги повинні знати, від кого її отримують і кому бути вдячними, але це не означає, що з кожної можливої поверхні, у ході того чи іншого проекту, повинні кричати імена та назви благодійників.
Благодійність має бути ефективною, а не постійною. Звертайте увагу на організації та фонди, які у вирішенні тієї чи іншої проблеми активно взаємодіють з державними чи комунальними установами, місцевою владою, державними органами. Саме взаємодіють, а не взаємознищуються.
Уважно досліджуйте звітність благодійних організацій і так само вимагайте інформації від реципієнтів про використання отриманої допомоги.
Завжди дбайте про те, щоб допомога дійсно дійшла до тих, кому призначалась. Цікавтесь “паперовою” складовою допомоги: чи вона оформлена і передана закладу чи людям офіційно, чи взята на баланс, чи введена в експлуатацію і так далі. Також звертайте увагу звідки взялась “потреба” — з ким консультувались і кого залучали до цього процесу", - радить урядовиця.
Читайте також: до 1 вересня поліція Чернівців просить батьків повідомляти, де треба покращити дорогу біля шкіл.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:03
17:35
13:00
11:12
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
15:22, 2 грудня
live comments feed...
Коментарі