• Головна
  • Українські митці та автори MERIDIAN CZERNOWITZ «зазвучать» у трьох містах Швейцарії
15:17, 22 серпня 2019 р.

Українські митці та автори MERIDIAN CZERNOWITZ «зазвучать» у трьох містах Швейцарії

Українські митці та автори MERIDIAN CZERNOWITZ «зазвучать» у трьох містах Швейцарії

З 11 по 13 вересня команда Літературного целанівського центру та автори видавництва MERIDIAN CZERNOWITZ візьмуть участь у першій частині проєкту «Посилення звучання українських голосів у Західній Європі (на базі турів українських письменників по містах Австрії, Німеччини, Швейцарії)», який реалізується в кооперації з німецькою спілкою Freie Ukraine Braunschweig e.V.

Серед учасників проєкту  - Юрій АндруховичКатерина Калитко, Євгенія Лопата, Святослав Померанцев (Україна)ЮдітШіфферле (Швейцарія).У його рамках в трьох містах – Цюриху, Базелі та Берні відбудуться читання, дискусії та публічні виступи.

Головна мета проєкту посилення звучання українських голосів у Західній Європі.Йдеться провиступи письменників, журналістів та культурних діячів. Адже саме вони створюють позитивний імідж сучасної України.Цим і зумовлений вибір учасників проєкту, кожен з якихволодієоригінальним досвідом публічного інтелектуала, організатора подій та письменника.

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ:

11 вересня, 19:30 – Цюрих, локація Культурний центр KarlderGrosse (адреса: Kirchgasse 148001 Zürich)

12 вересня, 19:00 – Базель, локація - Культурний центр Philosophicum (адреса: StJohanns-Vorstadt 19–21, 4056 Basel

13 вересня, 19:00 – Берн, локація - Посольство України в Швейцарській Конфедерації та в Князівстві Ліхтенштейн (адреса: Feldeggweg 5, 3005 Bern)

Заходи відбуваються за підтримки Українського культурного фонду.

Довідка:

Український культурний фонддержавна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координуєтьсяМіністерством культури України.

Читайте також: як буковинцям подати заяву на пенсію "в один клік" - правила користування сервісом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#проєкт #голови
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...