Новини компаній
17:00, 22 серпня 2019 р.

Спліт-системи

Новини компаній

У магазинах побутової техніки спліт-системи представлені таким розмаїттям моделей, що у непідготовленого покупця виникають труднощі з вибором. Різних варіантів дійсно багато. Вони відрізняються продуктивністю, дизайном, набором функцій, принципом роботи компресора і іншими нюансами. Щоб купити кондиціонер, який здатний максимально задовольнити ваші потреби, слід звернути увагу на найбільш важливі технічні та експлуатаційні характеристики.

Важливі характеристики спліт-систем

Бажано вибрати магазин побутової техніки з максимально широким асортиментом спліт-систем, наприклад eldorado.ua/air-conditioners/c1039064/13246=27258/, в якому представлені сучасні моделі кращих виробників. Таким чином ви зможете розглянути кілька варіантів з однаковою продуктивністю, але якi відрізняються різними нюансами.

Зверніть увагу на показники шумності. Незважаючи на те, що спліт-системи відносяться до малошумному виду кліматичного обладнання, різні моделі помітно відрізняються параметрами. Відомі бренди приділяють проблемі зниження шуму значну увагу, в той час менш авторитетні виробники обмежуються забезпеченням максимально допустимих значень - 25 дБ вночі та 35 дБ у денний час.

Спліт-системи в Eldorado

Одним з неявних показників надійності виступає маса обладнання. Якщо блоки легкі, то більшість деталей виготовлені з пластику, відповідно вони не відрізняються значним ресурсом. Економія повинна бути розумною. Використання пластмаси для виготовлення відповідальних деталей з розумним підходом не має нічого спільного.

Приділіть увагу матеріалу корпусу зовнішнього блоку спліт-системи. Він повинен бути виконаний з металу. Пластик на сонці деформується і з часом руйнується, тому від придбання таких моделей краще відмовитися. Безумовно, існують пластики стійкі до негативних впливів зовнішнього середовища, але вони не набагато дешевше металу, тому не застосовуються.

Функціональність сучасних спліт-систем

Ознайомтеся з функціональними можливостями спліт-системи і набором додаткових опцій, наприклад:

• датчик, який визначає кількість людей в приміщенні і автоматично регулює продуктивність;

• іонізатор повітря;

• додаткові фільтри для алергіків та ін.

Можливості сучасних спліт-систем вкрай широкі, тому вибирайте варіант, який забезпечує більше комфорту.

.Спліт-системи в Eldorado

Бажано віддавати перевагу кондиціонерам відомих брендів. Їх чимало. Крім моделей європейських, японських і корейських виробників останнім часом на ринку стало з'являтися обладнання відомих китайських корпорацій, які до цього моменту не були широко відомі на території нашої країни, але, тим не менш, входять в число світових лідерів в області виробництва кліматичної техніки.

Висновок

Безумовно, одним з основних факторів при виборі спліт-системи виступає ціна, проте вона не повинна стояти на чолі кута. Прагнення до максимальної економії обернеться додатковими витратами на регулярний ремонт або придбання нового кондиціонера в найближчому майбутньому. Вибирайте обладнання, в першу чергу, по надійності і функціональності, а вже потім за вартістю.

Сучасні спліт-системи відомих виробників за умови регулярного обслуговування будуть служити роками, не доставляючи вам проблем. Зробити будинок більш комфортним і затишним може кожен, якщо підійти до вирішення завдання з розумом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...