• Головна
  • Відома вартість навчання у школах естетичного виховання Чернівців
15:39, 28 серпня 2019 р.

Відома вартість навчання у школах естетичного виховання Чернівців

Відома вартість навчання у школах естетичного виховання Чернівців

Рішенням виконавчого комітету Чернівецької міської ради затверджено розмір плати за термін навчання дітей у мистецьких школах (музичних та художній школах) на 2019-2020 навчальний рік в наступних розмірах:

Акордеон, баян - 150

Гітара - 250

Духові інструменти, віолончель, цимбали та інші  народні музичні інструменти  - 150

Саксофон - 230

Скрипка, бандура - 150

Фортепіано - 230

Естрадний вокал - 300

Сольний спів - 220

Хоровий клас - 150

Художнє відділення - 115

Порівняно з минулим навчальним роком плата за навчання в школах естетичного виховання зросла в середньому від 10 до 50 гривень.

Повністю звільняються від оплати за навчання в школах естетичного виховання діти-інваліди, діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, з багатодітних  і малозабезпечених сімей та діти загиблих учасників антитерористичної операції у східних регіонах України.

На 50 відсотків звільняються від оплати за навчання діти із сімей, що постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС та дітей, батьки яких є учасниками бойових дій.

З метою захисту прав учнів з неповних та  малозабезпечених сімей дирекціям шкіл естетичного виховання дозволено, за погодженням з управлінням культури міської ради, як виняток, встановлювати додаткові пільги щодо оплати за навчання, але не більше 50%.

Тривалість 2019-2020 навчального року, враховуючи проведення підсумкового оцінювання і державної підсумкової атестації – навчальних досягнень учнів, в музичних школах міста становитиме  з 1 вересня 2019 року до 31 травня 2020 року. В художній школі імені М. Івасюка навчальний рік для всіх учнів триватиме з 1 вересня 2019 року до 30 червня 2020 року.

Читайте також: "У буковинських педагогів ще багато роботи попереду", - Іван Мунтян.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#художня школа
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...