• Головна
  • Торік на Буковині вперше усиновили сімейну групу з 3-х дітей, - Інна Савісько
19:55, 28 серпня 2019 р.

Торік на Буковині вперше усиновили сімейну групу з 3-х дітей, - Інна Савісько

Торік на Буковині вперше усиновили сімейну групу з 3-х дітей, - Інна Савісько

На обліку служб у справах дітей області на сьогодні перебуває 986 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З початку 2019 року статус дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, надано 75 дітям.

Із загальної кількості таких дітей 734 – виховується в сім’ях опікунів, піклувальників, що складає 74% від загальної кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Про це повідомила заступниця начальниці служби у справах дітей обласної державної адміністрації Інна Савісько на пресконференції.

За відповідний період встановлено опіку та піклування над 60 дітьми.

В області діє 16 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 105 дітей, та 52 прийомні сім’ї, в яких виховується 102 дитини. У цьому році створено 2 прийомні сім'ї та влаштовано 11 дітей. 

"За відповідний період усиновлено 9 дітей: 8 - громадянами України, 1 - іноземцями. Зокрема, торік та в 2019 році діток усиновлювали громадяни з таких країн, як Італія та Америка. Цікавим є той факт, що у 2018 році на Буковині вперше усиновили сімейну групу з 3-х дітей".

За словами Інни Савісько, загалом сімейними формами виховання в області охоплено 95% від загальної кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Читайте також: "У буковинських педагогів ще багато роботи попереду", - Іван Мунтян.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сирота #усиновлення
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...