• Головна
  • Флешмоб проти кору відбудеться сьогодні у Чернівцях
09:04, 3 вересня 2019 р.

Флешмоб проти кору відбудеться сьогодні у Чернівцях

Флешмоб проти кору відбудеться сьогодні у Чернівцях

Сьогодні, 3 вересня, о 14.50 на Соборній площі відбудеться флешмоб проти спалаху кору в Україні за участю волонтерів Червоного Хреста.

Як повідомляє Чернівецький обласний центр здоров’я, захід відбудеться за підтримки Департаменту охорони здоров’я та КМУ "Обласний центр здоров’я".

Довідка

За даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, в 2018 році було зареєстровано 54000 випадків захворювань і понад 48000 вже у 2019 році. 

Волонтери Червоного Хреста проводять інформаційну кампанію, щоб зупинити поширення захворювання на кір: допомагають працівникам охорони здоров’я підвищувати рівень обізнаності про вакцинацію, проводять освітню кампанію у дитячих садках, школах, лікарнях тощо.

На спалах кору в Україні впливає низький рівень вакцинації населення. У 2018 році відсоток вакцинованих новонароджених дітей склав лише 54%, який є майже найнижчим у світі. Це значно менше, ніж рівень у 95%, рекомендований Всесвітньою організацією охорони здоров’я для створення так званого колективного імунітету. Рівень у 95% захищає навіть тих осіб, які не можуть бути вакциновані через медичні протипокази.

Читайте також: вибухнув газ у приватній сауні - травмувалися троє жителів Буковини.

#кір #флешмоб
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...