• Головна
  • Буковинські рятувальники пояснювали громадянам, як запобігати пожежі
Фото
19:42, 3 вересня 2019 р.

Буковинські рятувальники пояснювали громадянам, як запобігати пожежі

Фото
Буковинські рятувальники пояснювали громадянам, як запобігати пожежі

Кожна пожежа несе за собою матеріальні втрати, в окремих випадках спричиняє більшу біду – від вогню гинуть та травмуються люди. Попередити це можливо. У першу чергу, потрібно дотримуватись відповідних правил безпеки, аби запобігти виникненню пожеж.

Саме цього хотіли навчити рятувальники буковинців, організувавши інформаційно-роз'яснювальні рейди у місті Чернівці, повідомляє прес-служба ЧМВ УДСНС України у Чернівецькій області.

Буковинські рятувальники пояснювали громадянам, як запобігати пожежі, фото-1

Вогнеборці пояснили громадянам, що до виникнення пожеж у житловому секторі може призвести чимало факторів. Важливо не ігнорувати основних правил – бути обережним у поводженні з відкритим вогнем, слідкувати за справністю електромережі, на залишати ввімкненими без нагляду газові та електроприлади. Рятувальники розповідали людям, на що слід звернути особливу увагу, чому важливо навчати цих правил дітей і не дозволяти малечі самостійно розпалювати вогонь чи контролювати його.

Буковинські рятувальники пояснювали громадянам, як запобігати пожежі, фото-2

Окрім цього, фахівці Служби порятунку розповіли людям про загрозу розведення багаття на подвір’ях, адже відкритий вогонь може знищити не тільки рослинність, а й перекинутися на сусідні будівлі, знищити чи пошкодити їх. Рятувальники закликали громадян не провокувати пожеж, спалюючи суху траву, та вручили їм листівки із правилами безпеки.

Читайте також: буковинські рятувальники нагадують про правила користування газовими плитами.

#рятувальники #роз'яснювальна робота #пожежі #небезпека
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...