• Головна
  • Попередити пожежу можливо - нагадали чернівчанам рятувальники
14:23, 4 вересня 2019 р.

Попередити пожежу можливо - нагадали чернівчанам рятувальники

Попередити пожежу можливо - нагадали чернівчанам рятувальники

Кожна пожежа несе за собою матеріальні втрати, в окремих випадках спричиняє більшу біду – від вогню гинуть та травмуються люди. Попередити це можливо. У першу чергу, потрібно дотримуватись відповідних правил безпеки, аби запобігти виникненню пожеж. 

Самецьогохотілинавчитирятувальникибуковинціворганізувавшиінформаційно-роз'яснювальнірейди у місті Чернівці.

Вогнеборці пояснили громадянам, що до виникненняпожеж у житловому секторіможепризвестичималофакторівВажливо не ігноруватиосновних правил – бути обережним у поводженні з відкритим вогнем,  слідкувати за справністюелектромережі, на залишативвімкненими без наглядугазові та електроприладиРятувальникирозповідали людям, на що слід звернути особливу увагу, чомуважливонавчатицих правил дітей і не дозволяти малечі самостійно розпалювативогоньчиконтролюватийого.

ОкрімцьогофахівціСлужбипорятункурозповіли людям про загрозу розведеннябагаття на подвір’ях, аджевідкритий вогонь може знищити не тільки рослинність, а й перекинутися на сусідні будівлі, знищити чи пошкодити їх. Рятувальники закликали громадян не провокувати пожеж, спалюючи суху траву, та вручили їмлистівкиіз правилами безпеки.

Читайте також: коли підвищать зарплату вчителям на Буковині?

#пожежа #вогнеборці #рейди
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...