• Головна
  • Нові ліжка та прилади: які медзаклади Чернівців "закупилися"?
Фото
16:02, 4 вересня 2019 р.

Нові ліжка та прилади: які медзаклади Чернівців "закупилися"?

Фото
Нові ліжка та прилади: які медзаклади Чернівців "закупилися"?

Закуплено 75 нових сучасних та зручних ліжок з матрасами для КНП «Міська лікарня №4» та апаратуру для КНП «Міська поліклініка №2».

Як повідомляє Управління забезпечення медичного обслуговування у сфері охорони здоров'я у соцмережі Фейсбук, через систему «РroZorro» закуплено 75 нових сучасних та зручних ліжок з матрасами. Вони повністю укомплектовані та вже розміщені в лікарняних палатах.

Зазначається, що у 2018 році КНП «Міська лікарня №4» за ініціативи чернівчанки Лізи Телегуз взяла участь в громадському проекті «Бюджет міських ініціатив». На платформі реалізації ідей для покрашення міста було представлено ініціативу закупівлі нових ліжок для лікарні. Вартість реалізації в рамках «малих проектів» складала до 300 тис. грн. Завдяки підтримці жителів міста, активних мешканців Садгори вдалось зібрати 661 голосів та зайняти третє місце в проекті "Бюджету участі".

Також у 2018 році КНП «Міська поліклініка №2» за ініціативи чернівчанки Марини Лупу взяла участь в громадському проекті «Бюджет ініціатив громадян». Було здійснено закупівлю автоматичного гематологічного аналізатору, вартістю 189 700 грн. та два 12-канальних електрокардіографи на суму 92 260 грн.

Автоматичний гематологічний аналізатор зручний в експлуатації та визначає 200 параметрів та 3 гістограми, причому можна користуватись реактивами різних виробників. В архіві апарату зберігається вся інформація. Оснащений функцією самотестування та системою автоматичної настройки при включенні.
12-канальний електрокардіограф:
- Приймає 12 відведень ЕКГ сигналів одночасно;
- Чітко записує ЕКГ криву;
- Записує до 300 ЕКГ в архів і печатає 180 хвилин без зупинки;
- Зберігає в архіві більше 1000 даних пацієнтів;
- Апарат має функцію авто- вимірювання параметрів ЕКГ сигналів, авто- аналізуючи та авто-діагностичну, що зменшую навантаження лікаря і покращує ефективність роботи.

Читайте також: бойову сокиру часів Київської Русі знайшли на Буковині - відео.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лікарня #ліжка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...