• Головна
  • Просування і позиціонування сайтів
Реклама
11:27, 31 серпня 2019 р.

Просування і позиціонування сайтів

Реклама
ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ Ð¿Ð¾Ð·Ð¸ÑиониÑование ÑайÑа

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ Ð¿Ð¾Ð·Ð¸ÑиониÑование ÑайÑа

Просування (позиціонування) власних веб-сайтів вимагає багато завзятості і знань. Приносить воно відмінні і довгострокові переваги. Сьогодні користувачі інтернету найохочіше шукають унікальні і цікаві сервіси, тому так важливо розміщувати на сайті унікальні і цікаві тексти. Варто також публікуватися на сайтах публіцистичних та соціальних мереж. Найкраще додавати по кілька посилань на тиждень і об'єднувати їх тематично зв'язаною статтею. Позиціонування схематично, наприклад, через системи обміну посиланнями послаблюються сервіси і відлякують потенційних користувачів.

Навіть не будучи знавцем в області SEO, самому оптимізувати, позиціонувати і просувати свої власні інтернет-сайти дуже важко, адже необхідно:

·Аналізувати поради / відгуки, розміщені на форумах

·Вчитися на своїх помилках

·Спостерігати за конкурентами, а також вжиті ними діями

·Систематично і наполегливо працювати над своїм сайтом.

Позиціонування не легка справа. В основі його лежить мінімальне знання мови HTML, яка необхідна для внесення змін в коді. Самостійно працювати над просуванням сайту важко навіть досвідченій людині, а тому хто далекий від просування, то самостійно впоратися неможливо.

У такій ситуації необхідно звернутися в організацію, яка займається безпосередньо позиціонуванням і знає всі тонкощі в цій сфері, як DVACOM. Вони вже більше десяти років надають послуги в сфері позиціонування і розкручування сайтів, за цей час з'явилося маса постійних і задоволених клієнтів. Команда ніколи не стоїть на місці, а стежить за постійним розвитком, вимогами і тенденціями в області IT технологій. За це вони були відзначені нагородою «Лідер в області IT», детальніше ви можете дізнатися про відгуки Двако.

Отже, як правильно і ефективно позиціонувати сайт, щоб піднятися на 1 позицію в Google?

Каталогізація сайту, тобто додавання вашого сайту в каталоги сайтів, у відповідній за тематикою категорії. Чим більше у нас є записи в різних каталогах, тим краще для позиціонування нашого сайту.

Для забезпечення успіху в такого роду seo, необхідно подбати про те, щоб веб-сторінка потрапила в правильні папки. Ми повинні звернути увагу на так званий PageRank (PR - рейтинг сайту, чим вище, тим краще), модерації, вік каталог (старі каталоги зі стабільною позиції і мають визнання в пошукових система).

Оптимізація також буде корисна при позиціонуванні, що складається з поліпшення і максимізації змісту сторінки, описових елементів сторінки, внутрішніх посилань і адресації сайту, графічних елементів. Добре реалізована оптимізація підтримує процес правильного позиціонування сторінок, а також сприяє безкоштовному просуванню сторінок по фразам, менш поширеним, хоча їх шукають користувачі Інтернету (так званий довгий хвіст).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...