• Головна
  • Освітня реформа: на Буковині з'явилось 15 опорних навчальних закладів
12:54, 5 вересня 2019 р.

Освітня реформа: на Буковині з'явилось 15 опорних навчальних закладів

Освітня реформа: на Буковині з'явилось 15 опорних навчальних закладів

У рамках реформи загальної середньої освіти пріоритетом є створення і модернізація закладів загальної середньої освіти. Так і на Буковині реформа прогресує, завдяки чому з'явилися нові опорні навчальні заклади.

"Загалом з 2016 року в області вдалось створити 15 опорних навчальних закладів та 26 філій, на які виділено 19 400 тис. грн. Зокрема, цьогоріч нам вдалося створити 2 опорних заклади - Хряцьківський НВК Герцаївського району та Шебутинецький НВК Сокирянського району", - розповіла в.о. директорки Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Ірина Ісопенко на прес-конференції.

Вона також повідомила, що важливими завданнями залишаються будівництво, реконструкція та відновлення освітянських установ. З початку року вдалось здійснити добудову корпусу Сторожинецької гімназії №2 на 117 місць. Це дало можливість охопити більшу кількість учнів ЗЗСО. За словами Ірини Ісопенко, пріоритетом Уряду є створення дошкільних місць.

Завдяки добудові закладів дошкільної освіти, зокрема, в с. Іспас (ЗДО "Берізка" Вижницької ОТГ), Валя-Кузьмина ("Веселка" Волоківської ОТГ) та м. Чернівцях вдалось створити додаткові місця: станом на 1 вересня вже створено 260 таких місць, відповідно, дітки пішли у дитячі садки, котрі відповідають новому освітньому середовищу, повідомляє пресслужба Чернівецької обласної ради.

Читайте також: на Буковині знайшли два артснаряди часів Першої та Другої світових воєн.

#освіта #Буковина #школи #навчальні заклади #розвиток
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...