• Головна
  • Скількох буковинців призвуть до війська цьогоріч?
19:42, 5 вересня 2019 р.

Скількох буковинців призвуть до війська цьогоріч?

Скількох буковинців призвуть до війська цьогоріч?

Відповідно до Указу Президента від 30 січня 2019 року №22/2019 року у жовтні-грудні цього року буде проведений черговий призов громадян України на строкову військову службу.

Про підготовку до осіннього призову на строкову військову службу, відбір кандидатів на контрактну службу та про завдання, які стоять перед військкоматами області під час брифінгу розповів журналістам військовий комісар Чернівецького ОВК полковник Віталій Чурай.

Скількох буковинців призвуть до війська цьогоріч?, фото-1

У Чернівецькій області заплановано призвати до війська 420 чоловіків, а відправки команд до військових частин розпочнуться з 8 жовтня. Комісар зазначив, що сьогодні є всі передумови для успішного проведення чергового призову, а також нагадав, що план минулого весняного призову був виконаний стовідсотково.

Також він розповів, що від початку року більше 450 буковинців, серед яких 46 жінок, було направлено для проходження військової служби за контрактом у військові частини. Наразі пріоритетними для укомплектування залишаються розташовані в нашій області підрозділи Десантно-штурмових військ та 10 гірсько-штурмової бригади, а також Закарпатська 128 окрема гірсько-штурмова бригада.

Поряд із гідним соціальним, медичним та матеріальним забезпеченням в цих військових частинах вищим аніж в інших є і грошове, яке становить близько 12 000 грн. для солдата першого місяця служби.

Обрали військову справу та вступили в 2019 році до вищих військових навчальних закладів 35 юнаків та 6 дівчат з Чернівецької області. Найбільше кандидатів виявили бажання навчатися у Національній академії Сухопутних військ, яка дислокується у Львові.

Комісар наголосив на особливо важливому значенні проведення навчальних зборів з резервістами, що дає їм змогу бути в готовності в будь-який час захистити свій дім і край. Цього річ такі збори пройшли більше 580 резервістів і ще близько двох сотень пройдуть вишкіл до кінця року, повідомляє пресслужба Чернівецького обласного військового комісаріату.

Читайте також: скільки грошей витрачають буковинці на потреби української армії?

#військова служба #армія #ЗСУ #Буковина #військовослужбовці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...