• Головна
  • Чернівці відвідав посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні
09:02, 6 вересня 2019 р.

Чернівці відвідав посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні

Чернівці відвідав посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні

5 вересня в.о. голови обласної державної адміністрації Ігор Богатирець провів протокольну зустріч із Надзвичайним та Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анкою Фельдгузен.

Він привітав гостю з її візитом на буковинську землю та запевнив у високій зацікавленості до поглиблення співробітництва між Чернівецькою областю та ФРН.

"Наша співпраця має гарну та тривалу історію, разом з тим, є прикладом практичних кроків задля конструктивної взаємодії з Європейським Союзом, незважаючи на тиск та військову агресію збоку Російської Федерації", - сказав Ігор Богатирець.

В нас налагоджена гарне співробітництво з округом Швабія, котре існує вже понад 20 років. Прикметно, що за цей період в низці сфер німецька сторона нам допомагала та була партнером. Лише в сфері охорони здоров'я у 2001 році нам вдалось впровадити європейський метод лікування хворих з хронічною нирковою недостатністю та відкрити відділення "штучної нирки" у Чернівцях. Разом з тим, ми вдячні німецькій стороні за 21 апарат для відділення хронічного гемодіалізу, це дало можливість нині надавати якісну медичну допомогу 95 - 100 хворим на Буковині.

Ігор Богатирець зупинився на важливому факторі співпраці - обміні досвідом та знаннями фахівців медичних, освітніх та соціальних установ, закладів для дітей з особливими потребами, започаткування та реалізація спільних проектів в цих сферах на рівні комунальних установ.

Посадовець також відзначив, що Німеччина входить до 10-ки країн, резиденти яких залучають найбільші обсяги прямих іноземних інвестицій в економіку області. Так, загальний обсяг іноземних інвестицій, вкладений в економіку нашого краю резидентами з Німеччини, станом на 01.07.2019 становив 3237,8 тис. дол.США.

За I півріччя 2019 року відбувся ріст німецьких інвестицій на 55,7 тис. дол. США.

"Ми просили б розглянути можливість поширення наших іноземних пропозицій серед зацікавлених підприємств ФРН. Переконаний: бізнес завжди знайде точки дотику. Зі свого боку хочемо запевнити, що на території області будуть забезпечені прозорі умови для ведення бізнесу і повна безпека", - зазначив в.о. голови ОДА.

За підсумками зустрічі сторони висловили готовність до подальшого розвитку такого партнерства, повідомляє пресслужба Чернівецької обласної ради.

Читайте також: скільки грошей витрачають буковинці на потреби української армії?

#політика #міжнародні зв'язки #Чернівці #Буковина #співпраця #Німеччина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...