• Головна
  • Освітян Чернівців запрошують до участі у проєкті «Liberal arts»
20:47, 6 вересня 2019 р.

Освітян Чернівців запрошують до участі у проєкті «Liberal arts»

Освітян Чернівців запрошують до участі у проєкті «Liberal arts»

ГО “Українська академія лідерства” запрошує вчителів, молодіжних працівників та всіх освітян стати учасником проєкту «Liberal arts» 11 вересня для обговорення питань, яким має бути вчитель, щоб виховати лідерів нової генерації, про нетворкінг та пошук цікавих освітніх рішень.

Проєкт «Liberal Arts» – це інтелектуальна платформа для зустрічі, співпраці, розвитку вчителів та наставників. Проєкт пропонує комплекс світоглядних знань та практик, які мають слугувати інноваційним інструментом для реформування підготовки вчителів-лідерів.

В 2019 році, за підтримки Кабінету Міністрів України, проєкт передбачає два основних елементи: регіональні семінари та форум. Проєкт реалізується в Україні вже третій рік та об'єднав більше 1000 вчителів з різних регіонів України.Восени заплановано ще 3 семінари, один з яких відбудеться у Чернівцях 11 вересня в осередку УАЛ Чернівці, що знаходиться за адресою вул. Дарвіна 2а (приміщення Буковинського університету, 4 поверх)

Ключові теми для регіональних семінарів – Лідерство. Відповідальність. Довіра.

Для участі у регіональному семінарі, необхідно заповнити анкету та пройти відбір. Анкета знаходиться за посиланням: https://forms.gle/11YWnuZ4p5DaJDxB7.Лист про підтвердження участі буде надіслано на електронну пошту до 07 вересня. 

Участь у семінарі безкоштовна. Учасники будуть забезпечені харчування та роздатковими матеріалам. Витрати на квитки забезпечуються учасниками самостійно.

Читайте також: дві лозниці згоріло на Буковині через порушення правил безпеки.

#семінар #проєкт #вчителі
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...