• Головна
  • "Рибовідтворювальному заводу в Чернівецькій області бути!", - керівник Держрибагентства
16:02, 6 вересня 2019 р.

"Рибовідтворювальному заводу в Чернівецькій області бути!", - керівник Держрибагентства

"Рибовідтворювальному заводу в Чернівецькій області бути!", - керівник Держрибагентства

У Сокирянському районі Чернівецької області планують створити ще один рибовідтворювальний завод, на якому будуть вирощувати судака, сома, щуку й осетрових.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив керівник Держрибагентства України Ярослав Бєлов.

"Рибовідтворювальному заводу в Чернівецькій області бути! Інститутом рибного господарства НААН України вже розроблено науково-біологічне обґрунтування щодо доцільності створення заводу в Чернівецькій області, на підставі якого фахівцями ДПІ «Укррибпроект» буде розроблено проєкт даного заводу", - йдеться у повідомленні.

Ярослав Бєлов написав, що у серпні за участі Чернівецького рибоохоронного патруля, Сокирянської районної ради, Сокирянської районної державної адміністрації, ДПІ «Укррибпроект» відбулася нарада щодо обговорення потужностей та видів риб, які будуть вирощуватися на рибоводному заводі. Так, запланованими видами є осетрові, судак, сом та щука.

Водночас керівник зазначив, що "функціонування рибоводного заводу на території Чернівецької області забезпечить населення новими робочими місцями та з метою гарантування продовольчої безпеки області і задоволення потреб населення у рибній продукції створить сприятливі умови для нарощування виробництва конкурентоспроможної продукції з прісноводної риби".

Читайте також: пішов з ножем до озера чинити самогубство - поліцейські на Буковині шукали чоловіка.

#завод #риба #бєлов
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...