• Головна
  • Які звички у харчуванні можуть негативно вплинути на настрій буковинців?
18:09, 7 вересня 2019 р.

Які звички у харчуванні можуть негативно вплинути на настрій буковинців?

Які звички у харчуванні можуть негативно вплинути на настрій буковинців?

Кожен з нас відчуває щодня постійні зміни настрою. І, на жаль, іноді ці зміни далеко непозитивні, а ми навіть не розуміємо, чому у нас поганий настрій. Саме тому сьогодні ми розкажемо про зв’язок між раціоном та поганим настроєм, адже наші звички в харчуванні можуть негативно впливати на нього.

Команда сайту 0372 підготувала для буковинців перелік із 5 звичок у харчуванні, які негативно впливають на ваш настрій.

1. Залежність від кофеїну

Коли ми відчуваємо необхідність у кофеїні кожного дня, функціонування тіла починає залежити від нього. Згідно з даними The Journal of Young Investigators, відсутність кофеїну сприяє зниженню рівня серотоніну (гормон радості), що буде викликати занепокоєння, дратівливість та нездатність зосередитись.

2. Вживання алкоголю

Більшість із нас знають, що алкоголь — заспокійливий засіб, та ми п’ємо, не замислюючись над наслідками: через нього уповільнюються думки, мова, рухи.

3. Споживання великої кількості смаженої їжі

У всіх нас бувають погані дні, і тоді ми намагаємось зробити все, щоб почуватись краще, а тому — дозволяємо собі випічку, морозиво, чипси. Зазвичай, відчуття задоволення триває лише в момент поїдання їжі, а як тільки він минає — ми шкодуємо про це. Ви собі навіть не уявляєте, що ці продукти роблять із вашим психічним здоров’ям! Окрім того, вони викликають збільшення ваги, сприяють появі депресивного стану.

4. Споживання солі

Якщо ви споживаєте сіль у великій кількості, вашому серцю важче працювати. Тому, під час приготування їжі вдома замість солі додавайте лише трави та спеції для аромату.

5. Відсутність сніданку

Багато із нас уже звикли замінювати сніданок на каву, тому що немає часу або зранку немає відчуття голоду. Однак це може призвести до пониження рівня цукру в крові, через що мозок буде працювати повільніше. Тому не лінуйтесь приготувати собі легкий сніданок - ваше тіло і розум подякують вам за це.

Читайте також: у Чернівцях з'явився мурал, присвячений Івану Миколайчуку.

#корисні поради #цікаві ідеї #харчування #буковинці #гарний настрій
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...