• Головна
  • Хто у Чернівцях відповідає за проблеми ремонту шкіл?
14:57, 9 вересня 2019 р.

Хто у Чернівцях відповідає за проблеми ремонту шкіл?

Хто у Чернівцях відповідає за проблеми ремонту шкіл?

Начальник управління освіти, фактично, самоусунувся від вирішення проблем ремонту у школі №22. Він вважає, що Чернівецьке управління освіти не має відповідати за проблеми ремонту шкіл.

Незважаючи на початок нового навчального року, у чернівецькій школі №22 ніяк не можуть завершити ремонт, який проводять за валютний європейський кредит. Подвір’я школи перетворилося на склад будівельних матеріалів та звалище будівельного сміття і це наражає дітей на небезпеку.

Саме тому багато батьків відмовляються відпускати дітей на навчання. При цьому, вони справедливо звинувачують начальника міського управління освіти Сергія Мартинюка у тому, що він, фактично, самоусунувся від контролю за проведенням ремонтних робіт і абсолютно не цікавиться тим, що діти змушені навчатися практично в екстремальних умовах.

Про це пише promin.cv.ua.

Натомість, Сергій Мартинюк чомусь переконаний, що ігнорування ним та його підлеглими критичної ситуації в 22-ій школи – це абсолютно нормальний процес. Адже, освітяни, на його думку, не повинні займатися проблемами ремонту шкіл. Про це він сказав у ефірі програми "Чия правда?" на телеканалі "Чернівецький промінь".

"Вся справа у тому, що управління освіти абсолютно не має ніяких договірних відносин з підрядником, який виконує роботи. Ми надали наш об’єкт комунальної форми власності для проведення капітального ремонту.Те, що роботи затягуються – це природно. Повірте мені, якби управління освіти мало б якійсь вплив, ми би, можливо, впливали. Всі відносини нас і підрядника – це якісь листи, клопотання, скарги. Я чітко кажу, що освітяни повинні навчати, а не займатися ремонтними роботами та вивезенням сміття", - зазначив Мартинюк.

Читайте також: хто стане "почесним громадянином міста Чернівці" цьогоріч?

#Чернівці #школи #освіта #ремонти навчальних закладів #фінансування
11,3
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...