• Головна
  • Сторожинецький лісгосп і економіка Буковини - під загрозою: Укрзалізниця закриває станцію
09:33, 10 вересня 2019 р.

Сторожинецький лісгосп і економіка Буковини - під загрозою: Укрзалізниця закриває станцію

Сторожинецький лісгосп і економіка Буковини - під загрозою: Укрзалізниця закриває станцію

Заплановане Укрзалізницею закриття залізничної станції Межиріччя, що знаходиться у с. Чудей Сторожинецького району, призведе до різкого погіршення виробничої діяльності з реальною загрозою ліквідації одного з найбільших підприємств Буковини – державного підприємства «Сторожинецький лісгосп», яке є бюджетоутворюючим для району і області.

Про це повідомляє пресслужба ДП «Сторожинецьке ЛГ».

Зазначається, що закриття станції негативно позначиться на інших суб’єктах підприємницької діяльності Сторожинецького району, який із закриттям станції Межиріччя залишиться взагалі без залізничного сполучення при відсутності автодорожньої і повітряної транспортної інфраструктури для комерційного перевезення вантажів.

Загалом у Чернівецькій області АТ «Укрзалізниця» цього року закриває ще 12 залізничних станцій, які вважає малодіяльними і неприбутковими.

«Такими діями, які несуть ознаки відвертої диверсії і суперечать інтересам держави, Укрзалізниця кладе на коліна усі наші підприємства, ставить під загрозу спроможність і загалом подальшу діяльність ОТГ Сторожинецького району, – зазначають голови Чудейської, Сторожинецької, Красноїльської ОТГ у своїх офіційних зверненнях, направлених цими днями в Офіс президента, Верховну Раду, Кабінет міністрів, Міністерство розвитку громад та територій. – Призупинення роботи станції Мажиріччя призведе, окрім всього, до того, що напередодні опалювального сезону школи, лікарні, дитячі садочки, інші соціальні установи залишаться без твердого палива, оскільки за відсутності автомобільних доріг дрова і вугілля можна доставити у район тільки залізницею через станцію Межиріччя».

Наголошують, що йдеться про територіальні громади, переважна більшість населення яких складають етнічні румуни. До негативних економічних наслідків, що виникли через такі рішення Укрзалізниці, можемо отримати загострення міжнаціональних питань на фоні погіршення соціальної ситуації в прикордонному регіоні, зазначають у пресслужбі.

Читайте також: поліція Буковини розслідує ДТП, у якій загинув 8-річний хлопчик.

#станція #укрзалізниця #закриття
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...