• Головна
  • Прокуратура Буковини "врятувала" понад півтори тисячі гектарів державних земель
10:16, 11 вересня 2019 р.

Прокуратура Буковини "врятувала" понад півтори тисячі гектарів державних земель

Прокуратура Буковини "врятувала" понад півтори тисячі гектарів державних земель

З початку року завдяки представницьким повноваженням органів прокуратури Чернівецької області повернуто та попереджено незаконну передачу земель з державної в комунальну власність загальною площею 1529 га.

Реагуючи засобами представницького характеру на порушення законодавства у сфері земельних відносин, органами прокуратури області пред’явлено позовних заяв на суму майже на 47 млн грн. Реально виконано судових рішень на 32 млн грн.

Зокрема, 31.05.2019 господарським судом Чернівецької області задоволено позов Сторожинецької місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Чернівецької обласної державної адміністрації та Сторожинецької районної державної адміністрації до ФОП про розірвання договору оренди землі та повернення земельної ділянки площею 2,99 га вартістю 8 млн грн.

Аналогічно за рішенням господарського суду від 14.05.2019 задоволено позов прокурора про повернення державі в особі Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області земельної ділянки площею 17,5 га вартістю 4,5 млн грн, яку неефективно використовувало мале сільськогосподарське приватне підприємство.

Всього з початку року повернуто та попереджено незаконну передачу земель з державної в комунальну власність загальною площею 1529 га.

Також, за втручання прокуратури, недобросовісні користувачі добровільно повернули державі земелі сільськогосподарського призначення загальною площею понад 2 тисячі гектарів, повідомляє пресслужба прокуратури Чернівецької області.

Читайте також: у Чернівцях зниклого хлопчика повернули матері.

#прокуратура #земля #рішення суду #незаконне використання державного майна #Буковина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...