• Головна
  • Фахівці пояснили, чому на Буковині загинуло понад 1700 екземплярів риби
15:41, 12 вересня 2019 р.

Фахівці пояснили, чому на Буковині загинуло понад 1700 екземплярів риби

Фахівці пояснили, чому на Буковині загинуло понад 1700 екземплярів риби

На Дністровському водосховищі в адміністративних межах с. Анадоли Хотинського району Чернівецької області сталася масова загибель водних біоресурсів - 1 736 екз. загиблої риби. 

Як повідомили в Чернівецькому рибоохоронному патрулі, 11 вересня 2019 року з метою визначення масштабів і причин загибелі риби працівниками Чернівецького рибоохоронного патруля здійснено виїзд на водосховище. 

Під час обстеження зафіксовано 1 736 екз. загиблої риби: щука звичайна – 590 екз., окунь звичайний – 680 екз., йорж звичайний – 170 екз., бичок-пісочник – 150 екз., рак річковий – 125 екз., білизна європейська – 13 екз., білий амур – 8 екз.

Нараховано збитки у розмірі 228 692,5 грн. 

Фахівці пояснили, чому на Буковині загинуло понад 1700 екземплярів риби, фото-1

"Працівниками поліції здійснено огляд місця події. Очевидними були ознаки кримінального правопорушення за ст. 242 ККУ! Висновок щодо наявності ознак кримінального правопорушення винесуть працівники поліції", - повідомили в патрулі.

Зазначили, що до Чернівецького рибоохоронного патруля не вперше надходили повідомлення про правопорушення та забруднення невідомими речовинами струмка поряд території ТОВ «СООК», який впадає у Дністровське водосховище. Іхтіологи здійснювали обстеження цієї ділянки водосховища та направляли повідомлення для організації проведення перевірки екологічною інспекцією з метою усунення та виявлення джерела забруднення.

Державною екологічною інспекцією Карпатського округу вже двічі протягом 2019 року фіксувались перевищення гранично-допустимих концентрацій забруднюючих речовин в струмку внаслідок господарської діяльності ТОВ СООК.

Довідково:

Стаття 242 ККУ Порушення правил охорони вод
1. Порушення правил охорони вод (водних об'єктів), якщо це спричинило забруднення поверхневих чи підземних вод і водоносних горизонтів, джерел питних, лікувальних вод або їх природних властивостей, або виснаження водних джерел і створило небезпеку для життя, здоров'я людей чи для довкілля,-
карається штрафом від ста до двохсот неоподатковуваним мінімумів доходів громадян, або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п'яти років, або обмеженням волі на той самий строк.
2. Ті самі діяння, якщо вони спричинили загибель або захворювання людей, масову загибель об'єктів тваринного і рослинного світу або інші тяжкі наслідки,-
караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Читайте також: патрульні Чернівців попіклувалися про чоловіка, який не орієнтувався на місцевості.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#риба #патруль
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...