• Головна
  • На Буковині покарали депутата, який "не вмів користуватися комп'ютером"
16:57, 13 вересня 2019 р.

На Буковині покарали депутата, який "не вмів користуватися комп'ютером"

На Буковині покарали депутата, який "не вмів користуватися комп'ютером"

Депутат сільської ради не подавав декларації в НАЗК кілька років поспіль. У Чернівецькій області депутата Кулівецької сільської ради засудили до 150 годин громадських робіт за те, що він кілька років поспіль не подавав свої декларації про доходи у НАЗК.

Так, судом було встановлено, що у 2015 році обвинувачений був обраний депутатом Кулівецької сільської ради Заставнівського району. Відповідно до законодавства у 2016 році він зобов'язаний був подати до НАЗК декларацію про доходи за минулий рік. Проте, без поважних причин, умисно цього не зробив. Так само він проігнорував таку вимогу закону і в наступні роки.

Обвинувачений в суді визнав себе винним та пояснив суду, що будучи з 2015 року до 2019 року депутатом Кулівецької сільської, рад він знав про необхідність подання електронних декларацій про доходи. Але не подавав їх, оскільки не придавав цьому питанню особливого значення.

Відповідне рішення опубліковано на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

"Він ніколи не цікавився проблемами заповнення декларацій, не збирався їхати в місто Заставна для виготовлення електронного ключа, не вміє користуватися комп`ютером, нікого не просив про допомогу. Сам ніколи не намагався подати декларації в електронному вигляді, хоча ніяких поважних причин, які б йому перешкоджали це зробити у нього не було", - йдеться у судовому вироку.

Враховуючи всі обставини, суд визнав колишнього депутата Кулівецької сільської ради винним в умисному неподанні декларації про доходи та призначив йому 150 годин громадських робіт. Крім того, суд заборонив обвинуваченому обіймати посади в органах місцевого самоврядування строком на 1 рік.

Читайте також: буковинські поліцейські вивчали злочини на грунті ненависті.

#рішення суду #депутат #держслужбовець #декларація #правопорушення
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...