• Головна
  • Акторка родом із Чернівців Міла Куніс виступила на форумі YES та зустрілась із Зеленським
15:10, 15 вересня 2019 р.

Акторка родом із Чернівців Міла Куніс виступила на форумі YES та зустрілась із Зеленським

Фото facebook.com/zelenskiy95

Фото facebook.com/zelenskiy95

На форум YES (Ялтинська європейська стратегія) у Київ приїхала американська акторка Міла Куніс, яка народилася у Чернівцях.

Про це пише hromadske.

Міла Куніс емігрувала до США разом з батьками у віці 7 років. Разом з акторкою на форум приїхав її чоловік - відомий актор Ештон Катчер.

Куніс і Катчер розповіли, що зустрічалися з президентом Володимиром Зеленським. На думку акторки, він насправді розумний, відданий Україні та захищатиме інтереси держави.

Катчер, своєю чергою, заявив, що в технологічному плані Україна може повторити успіх Естонії, бо люди тут талановиті. Проте він наголосив на проблемі хакерів, які мають у країні велику кіберінфраструктуру для фінансових та інших махінацій. Актор вважає, що Україна повинна працювати над зміною цього, зокрема створити інфраструктуру та управління державою, які виключатимуть таку діяльність хакерів.

«Немає причин, чому ви не можете бути схожими на Естонію, адже таланти в технологічній сфері тут так само хороші, якщо не кращі, ніж в Естонії», — сказав він.

Також Катчер зазначив, що інвестори та іноземний капітал прийдуть в Україну, якщо вони відчуватимуть безпеку. Актор вважає, що за нової влади цього вдасться досягти.

Читайте також: зірка фільму "Іронія долі, або З легким паром!" Барбара Брильська відвідає Чернівці.

#міла куніс #зеленський #акторка
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...