• Головна
  • Чернівчани подали дві електронні петиції на звільнення Артура Шкроба
10:18, 16 вересня 2019 р.

Чернівчани подали дві електронні петиції на звільнення Артура Шкроба

Чернівчани подали дві електронні петиції на звільнення Артура Шкроба

На сайті Єдиної системи місцевих петицій у розділі "Петиції, на які триває збір підписів" зареєстровано з різницею у 4 дні дві електронні петиції чернівчан, у яких пропонують звільнити начальника Управління патрульної поліції Чернівецької області Артура Шкроба.

Як відомо, Артур Шкроб пройшов 5 тестів на вміст у крові найпопулярніших наркотиків. Відтак, головний патрульний області виявився "чистим" - всі п'ять тестів виявилися негативними. Після цього, 5 вересня, Шкроб прокоментував затримання чернівецьких поліцейських за збут наркотиків у відеозверненні.

Петицію від  "Звільнення начальника Управління патрульної поліції Шкроба А.О." станом на сьогодні, 16 вересня, підписали 120 осіб з 250 необхідних. Її було подано 30 серпня.

У тексті петиції зазначено, що 29 серпня 2019 року відбулося затримання інспектора Управління патрульної поліції в Чернівецькій області, який купував наркотичні речовини з метою незаконного збуту колегам та цивільним особам. Поліцейський також збував фальсифіковані алкогольні напої. Інформація щодо цього оприлюднена на офіційному сайті ДБР.

"У зв'язку з вищевказаними обставинами та службовою невідповідністю вимагаємо від Чернівецької міської ради:
1. Висловити недовіру начальнику Управління патрульної поліції в Чернівецькій області Шкробу Артуру Олександровичу.
2. Звернутися до Департаменту патрульної поліції Національної поліції України щодо звільнення Шкроба А.О. з посади начальника Управління патрульної поліції в Чернівецькій області", - написав автор петиції Дідух-Кобзар Володимир Іванович.

Інша петиція - "Звільнення Шкроба" - подана 4 вересня. Її вже підписали 7 осіб із 250 необхідних.

Читайте також: тролейбуси №2 та 4 знову курсують по Руській у Чернівцях.

#електронні петиції #міська рада
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...