• Головна
  • З жовтня буковинцям надаватимуть пільги у двох формах – готівковій і безготівковій
20:28, 16 вересня 2019 р.

З жовтня буковинцям надаватимуть пільги у двох формах – готівковій і безготівковій

З жовтня буковинцям надаватимуть пільги у двох формах – готівковій і безготівковій

У Чернівецькій області на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги перебуває понад 70 тис. осіб, які щомісячно користуються пільгами з оплати житлово-комунальних.

Як повідомляють на сайті Чернівецької ОДА, монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг впроваджується з 1 жовтня 2019 року відповідно до ухваленого Кабінетом Міністрів України рішення. З жовтня 2019 року одночасно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі – готівкова і безготівкова.

Пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматизованому режимі, за прикладом безготівкового надання субсидій через Ощадбанк.

Обов’язкова умова при цьому – наявність мобільного телефону в одержувача пільги.

Для цього Ощадбанк вестиме у відповідних автоматизованих системах обліку банку персоніфікований облік пільговиків та коштів, які надходитимуть на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально.

За бажанням пільговика пільги можуть надаватися готівкою.

Для цього необхідно до 15 жовтня 2019 року звернутися з відповідною заявою (із зазначенням реквізитів поточного рахунка, відкритого в установі уповноваженого банку або через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта») до органів соціального захисту населення.

Читайте також: два "дитячі" тролейбуси почали курсувати у Чернівцях.

#пільги #жкг #грошова форма
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...