• Головна
  • Скільки чернівчан вже отримали безоплатну правову допомогу?
13:06, 17 вересня 2019 р.

Скільки чернівчан вже отримали безоплатну правову допомогу?

Скільки чернівчан вже отримали безоплатну правову допомогу?

Понад 1300 жителів міста Чернівці отримали безоплатну правову допомогу під час діяльності Чернівецького бюро правової допомоги.

Жителі міста Чернівці отримали безоплатні консультації та роз’яснення з питань правового характеру завдяки роботі бюро правової допомоги. Вони дізнались, як діяти, аби відстояти свої права. Вперше такі точки доступу до безоплатної правової допомоги запрацювали 1 вересня 2016 року. Впровадження розгалуженої мережі бюро правової допомоги відбулося задля того, щоб створити рівні можливості доступу людей до права і правосуддя.

"Бюро правової допомоги – це підрозділи державних установ, що об’єднують всеукраїнську мережу юристів, готових надавати правову допомогу, захищати законні інтереси громадян, – розповів директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області Аркадій Мунтян. – У них кожен може отримати правову інформацію та консультації, а найбільш соціально незахищені люди – і правову допомогу в суді".

Які послуги можна отримати у бюро?

Клієнти бюро можуть отримати безоплатну первинну правову допомогу, яка включає:

- надання правової інформації;

- надання консультацій і роз’яснень з правових питань;

- складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім процесуальних);

- надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.

Безоплатна вторинна правова допомога – вид державної гарантії включає захист від обвинувачення та представництво у суді соціально вразливих категорій громадян (перелік яких визначено у статті 14 Закону України "Про безоплатну правову допомогу". Окрім того, це також складення процесуальних документів.

Про це повідомляє пресслужба Чернівецької міської ради.

Контактна інформація.

Звернутись до фахівців Чернівецького бюро правової допомоги можна за адресою: м. Чернівці, вул. І. Підкови, 2, контактний телефон 56-25-85. Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103.

Читайте також: нетверезий водій пропонував буковинським поліцейським 100 євро хабара.

#Чернівці #міська рада #безоплатна правова допомога
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...