• Головна
  • Громадську участь в місцевому бюджетуванні обговорять на тренінгу у Чернівцях
14:35, 18 вересня 2019 р.

Громадську участь в місцевому бюджетуванні обговорять на тренінгу у Чернівцях

Громадську участь в місцевому бюджетуванні обговорять на тренінгу у Чернівцях

У Чернівцях 19 вересня  відбудеться тренінг «Громадська участь в місцевому бюджетуванні».

Як інформують на сайті Чернівецької міської ради, захід проходитиме у приміщенні Інформаційного центру Інтегрованого розвитку Чернівців 2030, офіс GIZ за адресою: вул. Головна, 16. Реєстрація з 9.00, початок тренінгу з 9.30, закінчення о 17.00.

У першій частині заходу учасники матимуть змогу узагальнити власні знання щодо бюджетного процесу на місцевому рівні, обговорити кращі приклади реалізації практик партиципації та визначити “проблемні точки” громадської участі. Друга частина тренінгу буде організована у формі практичної роботи учасників з підготовки матеріалів для медіа на тему «Участь громадян у місцевому бюджетуванні», а також розробки плану комунікації з громадою щодо процесів формування бюджету.

Після проведення тренінгу учасники заохочуються продовжити спільну роботу зі створення та публікації матеріалів у ЗМІ, а також складання плану комунікації. До участі у заході запрошуються мешканці міста, автори проектів Громадського бюджету, фахівці органів місцевого самоврядування, представники громадських об’єднань, навчальних закладів, журналісти та блогери.

Крім того, 20 вересня  відбудеться воркшоп для молоді «Громадська участь в місцевому бюджетуванні». Захід проходитиме у приміщенні Інформаційного центру Інтегрованого розвитку Чернівців 2030, офіс GIZ за адресою: вул. Головна, 16.

Реєстрація з 14:00, початок заходу о 14:30, закінчення о 17:30.

На заході представники молоді дізнаються про принципи місцевого самоврядування, тонкощі формування міського бюджету та методи залучення до процесів прийняття рішень молодих жителів міста. А також, навчаться виявляти проблеми і потреби міста та матимуть можливість розробити якісну проектну заявку на участь у конкурсі проектів Громадського бюджету.

До участі у заході запрошуються молоді та активні жителі міста, учні старших класів. 

Отримати додаткову інформацію про заходи, а також висловити свою зацікавленість до участі можна на за посиланням [email protected].

Заходи проводитимуть експерти Фундації ПАУСІ  у рамках Ініціативи «Громадська участь в місцевих бюджетах», яка є частиною «Регіонального фонду Східного партнерства з питань реформування державного управління», підтримує окремі муніципалітети в Україні, Вірменії та Грузії в посиленні громадського бюджету.

Проект реалізується німецьким товариством міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) Gmbh та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Читайте також: чому три дні не курсуватиме швидкісний потяг Львів-Чернівці?

#місцевий бюджет #громадська участь #тренінг
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...