• Головна
  • В УСБУ в Чернівецькій області з’явився безконтактний сканер для оцифрування архівних справ
13:27, 22 вересня 2019 р.

В УСБУ в Чернівецькій області з’явився безконтактний сканер для оцифрування архівних справ

В УСБУ в Чернівецькій області з’явився безконтактний сканер для оцифрування архівних справ

Галузевий державний архів Служби безпеки України передав архівному підрозділу Управління СБУ в Чернівецькій області новий сканер для копіювання документів в електронний формат.

Завдяки новому обладнанню співробітники УСБУ в Чернівецькій області зможуть швидко і якісно дистанційно відповідати на запити громадян, а науковці й дослідники – зафіксувати необхідні документи.

Це ще один крок у забезпеченні громадянам отримання архівної інформації відповідно до Закону України «Про доступ до архівів репресивних органів комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років».

«Особливість цього безконтактного сканера в тому, що його випромінювання цілком безпечне для документів, воно не завдає шкоди паперу. Це допоможе зберегти цілими самі архівні справи, натомість їхні якісні копії надати тим, хто їх потребує», – розповів заступник директора галузевого держархівуСБУ Анатолій Хромов.

Такі сканери завдяки небайдужим благодійникам отримали 5 регіональних підрозділів СБУ. Обладнання вже працює у Полтавській, Одеській, Львівській, Івано-Франківській областях. Віднині він працюватиме і в Чернівецькій області. Упродовж двох років такою технікою планується забезпечити усі обласні управління СБУ.

Читайте також: зіткнулися БМВ та Тойота на Буковині - дитина в реанімації.

#сбу #сканер
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...