• Головна
  • Як правильно реагувати на випадки домашнього насильства, - навчають поліцейських Буковини
21:04, 23 вересня 2019 р.

Як правильно реагувати на випадки домашнього насильства, - навчають поліцейських Буковини

Як правильно реагувати на випадки домашнього насильства, - навчають поліцейських Буковини

Упродовж тижня працівники поліції будуть визначати різні види домашнього насильства, ґендерно зумовленого насильства й удосконалюватимуть механізм реагування на такі звернення.

Про це повідомляє пресслужба ГУНП в Чернівецькій області.

Тренінг «Реагування на звернення осіб, постраждалих від ґендерно зумовленого насильства» проводиться в рамках підтримки Координатором проектів ОБСЄ в Україні пілотного проєкту «ПОЛІНА» Національної поліції України.

Як правильно реагувати на випадки домашнього насильства, - навчають поліцейських Буковини, фото-1

Мета заходу – вдосконалення ефективності комунікації поліції з жертвами насильства та підвищення якості надання їм кваліфікованої допомоги. У тренінгу також взяли участь члени спеціальної мобільної групи з протидії домашньому насильству та працівники сектору психологічного забезпечення ГУНП в Чернівецькій області.

Про ефективні способи реагування та запобігання домашньому насильству розповідали представники громадської організації «Ла-Страда Україна» – Марина Легенька та Альона Кривуляк. Фахівці також розповіли, як спілкуватися з особами, що постраждали від домашнього насильства. Зокрема, роз’яснили як реагувати на нестандартні ситуації, як розрізняти жертв насилля та вірно визначати їхні потреби.

Як правильно реагувати на випадки домашнього насильства, - навчають поліцейських Буковини, фото-2

Отримані знання учасники тренінгу відпрацьовують на практиці. Успішно виконавши практичні завдання, вони отримають сертифікати про проходження вказаного тренінгу.

Читайте також: до Дня міста для чернівчан влаштують танцювальний флешмоб.

#тренінг #поліція #домашнє насильство
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...