• Головна
  • Змагання з конкуру та смаколики: що готує ярмарок “Буковинська осінь - 2019”?
15:15, 24 вересня 2019 р.

Змагання з конкуру та смаколики: що готує ярмарок “Буковинська осінь - 2019”?

Фото ілюстративне з відкритих джерел

Фото ілюстративне з відкритих джерел

У неділю 29 вересня у Реваківцях Кіцманського району на базі кінно-спортивного клубу "Буковинська Троя" пройде XIІ  традиційний щорічний обласний агропромисловий ярмарок “Буковинська осінь - 2019”.

Про особливості цьогорічного свята на брифінгу розповів в.о. директора Департаменту агропромислового розвитку ОДА Богдан Бойчук.

На заході можна буде придбати продукцію харчових переробних підприємств за приємними цінами, відвідати обласний фінал кубку Буковини з конкуру, поласувати смаколиками польової кухні, оглянути сучасну сільськогосподарську техніку, ознайомитися з ремеслом народних умільців Буковини та просто гарно відпочити.

Для усіх охочих відвідати захід курсуватиме безкоштовний автобус. (Відправлення до с. Реваківці відбудеться 29 вересня від зупинки «Дріжджзавод»: о 8.45 та 9.45 год. З Реваківців до Чернівців - о 17.00 та 17.45 год.)

"Кожен район області презентуватиме свою унікальну експозицію під час ярмарку. У ньому візьмуть участь більш як 100 сільськогосподарських товаровиробників краю, 6 наукових установ області. Понад 25 харчопереробних підприємств в широкому асортименті презентуватимуть сільськогосподарську продукцію, продукцію переробки для її реалізації та задоволення продовольчих потреб громадян. Також буде представлено міні габаритну с/г техніку, засоби захисту, обладнання, посадковий матеріал, продемонструють досягнення вітчизняної селекції, - повідомив Богдан Бойчук.

Важливо, що учасникам ярмарку надають безкоштовні місця для торгівлі.

На свято очікуються гості із сусідніх областей, а також з Польщі та Румунії.

Передбачається приїзд і гостей із В'єтнаму, котрі мають намір укласти партнерські угоди з нашими сільськогосподарськими товаровиробниками, ознайомитися з нашими досягненнями.

Читайте також: квитки до Європи у аеропорті Чернівців будуть дешевшими - листопадові знижки від МАУ.

#буковинська осінь #ярмарок
11,3
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...