• Головна
  • Книгу Йозефа Рота «Міста і люди» презентують у Чернівцях
22:30, 24 вересня 2019 р.

Книгу Йозефа Рота «Міста і люди» презентують у Чернівцях

Книгу Йозефа Рота «Міста і люди» презентують у Чернівцях

26 вересня о 18:00 у Медіа-центрі «BelleVue»(вул. Кобилянської, 2) відбудеться презентація книжки Йозефа Рота «Міста і люди», тексти якої з німецької переклали Олеся Яремчук та Христина Назаркевич. 

Під час презентації про видання розповість Олеся Яремчук.

У книжці «Міста і люди» зібрано настроєві фейлетони, есеї та репортажі Йозефа Рота, які створюють панорамну картину епохи початку ХХ століття. Уродженець галицьких Бродів, повернувшись із Першої світової війни, розпочинає журналістську кар’єру міськими репортажами. Петербург, Астрахань, Тирана, Сараєво, Марсель, Ніцца – у 1920-х роках він подорожує світом і відкриває для себе й читачів нові міста. Що нагадує в післявоєнному Сараєві про роки війни? Чи впізнається ще після дев’яти років перемоги більшовицької революції колишня дворянська епоха? Що вабить у «білих містах» Південної Франції? Завдяки блискучому літературному талантові й легкому стилю молодий репортер дотепно зображає дійсність у Франції, Албанії, Росії.

В есеї «Євреї: дороги та бездоріжжя» Йозеф Рот створює зворушливий і сповнений любові пам’ятник людям, яких найкраще знав від самого дитинства, – східноєвропейським євреям, і пише короткі репортажі про міста, в які євреї Сходу розпорошилися після Першої світової війни, – Відень, Берлін, Париж, Нью-Йорк.

Видання здійснено «Видавництвом 21» за підтримки Державної канцелярії Австрійської Республіки, Представництва Австрійської служби академічного обміну (м. Львів) та AustriaKulturKontakt.

Читайте також: на "Свято гарбуза" завтра запрошують чернівчан.

#книга #міста і люди #презентація
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...