• Головна
  • Які книги прочитати восени: поради буковинцям
Фото
11:05, 25 вересня 2019 р.

Які книги прочитати восени: поради буковинцям

Фото
Фото з сайту unsplash.com

Фото з сайту unsplash.com

У цій статті зібрані книги українських письменниць, які сайт 0372 приготував Вам для читання восени:

1.       Наталія Гурницька «Мелодія кави в тональності кардамону»

У цій книзі відомої української авторки розповідається про заборонене кохання юної дівчини до набагато старшого за неї одруженого польського шляхтича. Ця драматична історія розгортається в атмосфері Львова XIX сторіччя! Особливі локації, яскраві персонажі та світла щемлива історія нікого не залишить байдужим.

2.       Галина Вдовиченко «Бора»

Сюжет роману розгортається навколо скромної дівчини Христини Бори, яку всі називають просто – Бора. Одного разу вона отримує в подарунок особняк у Львові. Розплутуючи секрет такого подарунку, будинок став притулком для людей і тварин: дівчинки-підлітка, давньої подруги, старого й дивакуватого чоловіка з перебитим носом, кота і собаки. У новій домівці герої пізнають найбільшу розкіш у світі – розкіш спілкування.

3.       Олена Печорна «Грішниця»

«Грішниця» — роман терапевтичний, роман-сповідь і роман-підтримка української письменниці Олени Печорної. Книгу про таку тяжку долю, як доля головної героїні роману Лариси, важко знайти. Свята грішниця, янгол, що шукав раю на землі та раз у раз падав у самісіньке пекло, Лариса з'явилася на світ у родині алкоголіків. Їй вдалося вижити і вкотре пережити те, що здавалося страшнішим за смерть.

4.       Люко Дашвар «На запах м`яса»

На хуторі з`являється тендітна міська дівчина Майя. Навіщо вона тут? Невже вона приїхала зваблювати тутешніх чоловіків? Чи вона втекла від свого чоловіка у пошуках іншого? Адже майстер на всі руки Толя прикипів до неї всім серцем! А може, вона відьма, бо розбила гніздо крука й випила яйця? Майя ховає свою страшну таємницю. Чи знайдеться людина, яка розкриє її?

5.       Елен Тен «Сила пристрасті»

Тася кохала Ігоря з часів дитинства і ладна на все, щоб бути разом з ним. Яким же ударом для неї стало його весілля з дівчиною Вітою! Богдан, що був фотографом на святкуванні, прагне заспокоїти її роз’ятрену душу. Але дівчина і далі живе думками про Ігоря. Коли його спіткали неприємності в бізнесі, Тася вирішила застосувати свій магічний дар, успадкований від бабці-чарівниці, але ритуал провалився. Якою буде страшна відплата?

Читайте також: ДТП за участі легковика та мотоцикла сталася на Буковині.

#книга #осінь #роман
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...