
15:13, 27 вересня 2019 р.
Як пройдуть ювілейні «Буковинські зустрічі»?

27-28 вересня до Чернівців з’їдуться фольклорні колективи з Польщі, Угорщини, Румунії, України для участі в 30-му міжнародному фольклорному фестивалі «Буковинські зустрічі».
Щороку фестиваль проходить в різних країнах, а свої ювілейні заходи проведе саме в Чернівцях, повідомляють на сайті Чернівецької міської ради.
Сьогодні, 27 вересня в культурно-мистецькому центрі «Вернісаж» відбудеться вечір пам’яті Казімєжа Фелешка, засновника фестивалю «Буковинські зустрічі».
В суботу, 28 вересня, з 14 до 15 години до на вулиці О.Кобилянської виступатимуть колективи-учасники 30-го Міжнародного фольклорного фестивалю «Буковинські зустрічі». Потім урочистою ходою колективи пройдуть до Літнього театру, де і розпочнеться о 16 годині театралізоване дійство «Буковина святкує»
У неділю, 29 вересня, своє мистецтво учасники фестивалю продемонструють в селі Реваківці в «Буковинській Трої».
Нагадаємо, у зв'язку із проведенням фестивалю 28 вересня з 15.30 до 16 години повністю перекриють рух транспорту по вул. Кафедральній.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:48
Вчора
11:26
Вчора
09:08
Вчора
20:26
9 травня
19:12
9 травня
18:19
9 травня
Спецтема
Оголошення
12:49, 1 травня
16:55, 1 травня
live comments feed...
Коментарі