• Головна
  • Економити чи шукати інші шляхи? Як прожити на мінімалку в Чернівцях
Новини компаній
15:00, 30 вересня 2019 р.

Економити чи шукати інші шляхи? Як прожити на мінімалку в Чернівцях

Новини компаній

4173 гривень – це сума мінімальної заробітної платні в Україні. Це «брудними» - після сплати податків, працівник отримує за місяць сумлінною праці лише близько 3300 гривень. За ці гроші потрібно сплатити комунальні платежі, купувати продукти, одяг, ліки. Про дозвілля, подорожі і освіту мова навіть не йде.

У Європі мінімальні зарплати вдвічі більше. Найменша – у Білорусі, на 20 євро більше, ніж в Україні. У Польщі – майже в чотири рази вища (122 євро в Україні проти 430 в сусідів). У Німеччині – 1360 євро. Найвища – в Люксембурзі, майже 2000 євро. Можна говорити, що відрізняються і ціни в магазинах. Але насправді у порівнянні принаймі з Білоруссю українці витрачають на продукти більше.

Що робити з такими доходами? Якось виживати. А як – розповімо у цьому варіанті.

Економити чи шукати інші шляхи? Як прожити на мінімалку в Чернівцях, фото-1

Як прожити на мінімальну зарплату в Чернівцях?

Є кілька варіантів:


  • Заощаджувати на всьому – не купувати одяг, економити продуктах харчування, ліках, відпочинку;

  • Завести город і вирощувати продукти самостійно (але це потребує значних зусиль і багато часу);

  • Не платити комунальні платежі – але тоді ви втратите субсидію, а можливо – і майно;

  • Знайти додатковий дохід. Витрачаючи кілька годин на день після основної роботи чи працюючи на вихідних, ви можете суттєво збільшити ваш бюджет і отримувати навіть більше грошей, ніж вам платять за офіційним місцем працевлаштування.

Де знайти додатковий дохід?

Додаткова робота в Чернівцях знайдеться на сервісі «Кабанчик». Це спеціальний сервіс, на якому кожен може знайти роботу - постійну, тимчасову або одноразову. Кожен день на сайті викладають десятки оголошень, заявок на виконання тієї чи іншої роботи. На Kabanchik.ua постійно шукають, хто зможе зробити ремонт пральних машин, прибирання будинку або офісу, фріланс, будівельні послуги або приготування кондитерських виробів на замовлення. Оголошення подають приватні особи або компанії, але що важливо - вони шукають виконавця безпосередньо, а не через посередницьку компанію. А значить, за ваші послуги ви отримаєте гідну оплату.

Економити чи шукати інші шляхи? Як прожити на мінімалку в Чернівцях, фото-2

Сервіс «Кабанчик» допомагає знайти роботу професіоналам широкого профілю, фахівцям вузького профілю або некваліфіковану роботу, з якою зможе впоратися кожен. По суті, немає такої категорії, яку б ви не знайшли на сайті сервісу. Серед найпопулярніших можна назвати такі:

- Домашній майстер - тут цікаве завдання знайдуть електрики і сантехніки, збирачі меблів і фахівці по простому ремонту побутової техніки або предметів інтер'єру;

- Оздоблювальні роботи - розділ для штукатурів, малярів, монтажників та інших фахівців;

- Ремонт техніки - якщо ви можете полагодити пральну машину, холодильник або зробити ремонт цифрових фотоапаратів - вам сюди;

- Клінінгові послуги - прибирання в житлових приміщеннях і офісах;

- Робота в інтернеті для копірайтерів, сео-оптимізаторів, розробників сайтів, дизайнерів;

- Помічників по саду/городу;

- Кур’єрів – на Kabanchik.ua активні такі пропозиції, як доставка їжі, документів.

Економити чи шукати інші шляхи? Як прожити на мінімалку в Чернівцях, фото-3

Оплата – гідна. Приміром, за доставку продуктів пропонують в середньому 120-130 гривень. Це займе у вас буквально годину-півтори часу і не потребує жодних капіталовкладень. Ремонт сантехніки залежить від складності, і за нього вам заплатять від 300 до 1000 гривень. Тобто ваш додатковий приробіток може приносити вам більше грошей, аніж офіційна робота із мінімальною зарплатою. Але вам не потрібно обирати між ними – ви можете поєднувати!

Заробляти - легко! Ставайте виконавцем на «Кабанчику», отримуйте додатковий дохід і живіть комфортно. З додатковим заробітком ви зможете дозволити собі набагато більше.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...