• Головна
  • Спалахи гострих кишкових інфекцій в смт. Путила та смт. Красноїльськ: важлива інформація для буковинців
Фото
16:10, 1 жовтня 2019 р.

Спалахи гострих кишкових інфекцій в смт. Путила та смт. Красноїльськ: важлива інформація для буковинців

Фото
Фото ілюстративне

Фото ілюстративне

1 жовтня до Вижницького міжрайонного відділу лабораторних досліджень Путильського районного лабораторного відділення Державної установи "Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" надійшли повідомлення про захворювання 20 дорослих та 7 дітей, які були на весіллі в кафе-барі "Оскар" смт. Путила Путильського району. 

Про це повідомляє Чернівецька обласна державна адміністрація. 

Також цього ж дня до Сторожинецького районного відділу лабораторних досліджень Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» надійшли повідомлення про захворювання 5 дорослих та 1 дитини, які були на святкуванні весілля в ресторані «Туку» смт. Красноїльськ Сторожинецького району Чернівецької області. На святкуванні весілля було 260 осіб.

Для з’ясування причин та обставин виникнення спалахів Державною установою «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» спільно з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернівецькій області невідкладно розпочато комплекс протиепідемічних заходів та епідеміологічні розслідування.

Читайте також: буковинець намагався нелегально перевезти через кордон військові прилади.

#захворювання #спалахи кишкових інфекцій #Путила #Красноїльськ
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...