• Головна
  • Наскільки публічна діяльність Чернівецької міської ради? Захід для чернівчан
Фото
20:30, 1 жовтня 2019 р.

Наскільки публічна діяльність Чернівецької міської ради? Захід для чернівчан

Фото
Наскільки публічна діяльність Чернівецької міської ради? Захід для чернівчан

04 жовтня 2019 року у Чернівецькому центрі розвитку місцевого самоврядування, що знаходиться на вул. Університетській, 20 о 12:00 Громадянська мережа ОПОРА презентуватиме результати шостого вимірювання Індексу публічності органів місцевого самоврядування. 

Про це повідомляють організатори.

На прес-конференції представлять рейтинг публічності 24 муніципалітетів та міських голів, виконавчих органів та депутатів міських рад. Також експерти аналізуватимуть сильні та слабкі сторони діяльності кожного суб’єкта дослідження й розкажуть про те, чому змінився рівень публічності Чернівецького муніципалітету у всеукраїнському рейтингу 2018 року.   

Нагадаємо, що згідно з підсумками вимірювання Індексу публічності 2016-2017 років, Чернівці покинули категорію міст з низьким рівнем публічності, в якій вони перебували у 2014-2015 роках, та увійшли до переліку міст із задовільним рівнем публічності. Яке місце отримали Чернівці згідно з результатами вимірювання Індексу публічності 2018 року, чи прогресують міста-лідери, та чи є ще в Україні непублічні муніципалітети – ми повідомимо Вас упродовж прес-конференції. 

Спікерами заходу будуть: Тарас Прокоп і Владислав Баранський, координатори вимірювання Індексу публічності у Чернівцях.

Проект реалізовується уже шостий рік поспіль і досліджує, наскільки публічно приймаються рішення і втілюється в життя політика муніципалітетів, яким є внесок міського голови, депутатів та виконавчих органів у цей процес. Система показників Індексу публічності розроблена на основі положень українського законодавства та міжнародних стандартів у  сфері публічності муніципальної влади. Результатом проведеної кампанії є публікація щорічного всеукраїнського дослідження – «Індекс публічності місцевого самоврядування 2018». З результатами минулорічних вимірювань можна ознайомитися на сайті  www.publicityindex.org.

Контактна особа: Владислав Баранський – +38 063 983 60 26.

Читайте також: оновлена програма заходів до Дня міста Чернівці.

#муніципалітет #дослідження #робота міської ради
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...