• Головна
  • Підбірка детективів, які ми радимо переглянути буковинцям
Фото
21:20, 1 жовтня 2019 р.

Підбірка детективів, які ми радимо переглянути буковинцям

Фото
Фото з сайту unsplash.com

Фото з сайту unsplash.com

Якщо серед Вас є любителі ламати голову над загадками і визначати винуватця злочину у фільмі ще до того, як це зробила поліція - ця підбірка для Вас!

1. "Безсоння" - той фільм, який максимально поглинає читача у свою атмосферу. У  маленьке містечко на Алясці прибувають поліцейські із Лос-Анджелеса, щоб розслідувати жахливий злочин. Спочатку справа здається абсолютно очевидною. Але чи насправді все так, як здається, доведеться з'ясувати...

2. "Зодіак". Фільм, від якого не зможе відірвати погляду жіноча аудиторія, адже головні герої - це Роберт Дауні-молодший, Джейк Джилленхол та Марк Руффало. У фільмі розповідається про злочинця, який любив водити за носа правоохоронців та ЗМІ. Як? Ви дізнаєтесь у фільмі. 

3. "Загублена". Цей психологічний детективний трилер 2014 року, знятий за романом Гілліан Флінн. Те, що його тривалість 2 години - важко помітити. Тут розповідається про зразкове подружжя, але чому тоді на 5-ту річницю головна героїня зникає? 

4. "Вбивство у Східному експресі" - фільм 2017 року, знятий за мотивами одноіменного роману Королеви детективу Агати Крісті. Фантастичні локації, які супроводжують глядача упродовж перегляду, не можуть залишити байдужими. Розслідування злочину у потягу, де під підозрою майже всі, зможе тільки справжній детектив - Еркюль Пуаро!

5. "Таємнича річка". Фільм про те, як нещастя може перевернути життя багатьох людей і як паралельне розслідування може все зіпсувати. Фільм отримав дві премії "Оскар" і це говорить все про нього.

Читайте також: мистецькі заходи присвячені Дню міста Чернівці, які можна відвідати завтра.

#детективи #топ-5 #фільми #оскар
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...