• Головна
  • Буковинців-учасників Народного Руху України відзначили посвідченнями
Фото
20:35, 5 жовтня 2019 р.

Буковинців-учасників Народного Руху України відзначили посвідченнями

Фото
Фото з сайту Чернівецької ОДА

Фото з сайту Чернівецької ОДА

Сьогодні виконуючий обов'язків голови Обласної державної адміністрації Михайло Павлюк  зустрівся з представниками громадсько-політичної організації "Народний Рух України" 1989 - 1991 років з нагоди 30-ї річниці її створення.

Про це повідомляють на сайті Чернівецької ОДА.

Згідно з Законом України "Про правовий статус та вшанування пам'яті борців за незалежність України у XX столітті", учасникам Народного Руху України 1989-1991 років, учасникам національно-визвольного руху 1990-х років минулого століття у межах Чернівецької області Михайло Павлюк вручив сувенірний знак "Рух" та посвідчення учасника боротьби за незалежність України у XX столітті.

"Приємно сьогодні в такій колосально енергетичній команді людей-однодумців зустрітися і пошанувати тих, хто доклався до того, щоб ми мали соборну суверенну незалежну українську державу. Вітаючи присутніх у річницю заснування громадського суспільного руху - "Народного руху України за перебудову" , висловлюю вам слова вдячності та пошани: тоді покоління не тільки 80-х, але й 60-х, 70-х рр. не побоялися бути на вістрі тих змін, котрі торкалися всю Центрально-Східну Європу. Українська нація завжди була активним учасником боротьби за свою незалежність. Ми завжди прагнули мати свою Українську державу, багато століть до того. Але особливо це було помітно тоді у 80-ті роки. Тому поруч з нами діяло багато інших суспільних рухів. Але найголовніше - те, що така спільнота людей зорганізувалася заради вищого - щоб створити Українську незалежну державу. Це зрозуміло:  ми - носії унікальної мови, традицій, культури, і ми мали своє право мати свою державу. Саме у 80-х роках почали про це говорити голосно. Тому з'явилися "Червона рута", "Зелений рух", така спільнота, яка створила Народний Рух України", - зазначив Михайло Павлюк.

Михайло Павлюк подякував РУХівцям та разом з присутніми згадав поіменно тих учасників РУХу, котрих немає з нами - відповідні посвідчення їм присвоєно посмертно: "Пам'ятаємо і шануємо кожного з них".

Леонтій Сандуляк - перший голова Чернівецької обласної організації РУХу 1989 року, співавтор Декларації про державний суверенітет України - вручив Михайлу Павлюку 2 видання своєї книги "Не мовчіть і все почують".

Читайте також: Чернівці святкують 611-й день народження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#посвідчення #Михайло Павлюк #Народний Рух України #РУХівці
11,3
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...