• Головна
  • Все про переваги полікарбонату
Реклама
06:17, 2 жовтня 2019 р.

Все про переваги полікарбонату

Реклама
Картинки по запросу Каковы преимущества поликарбоната?

Картинки по запросу Каковы преимущества поликарбоната?

Полікарбонати https://avers.ua/products/polikarbonat представляють собою групу полімерів, які формально є складними ефірами вугільної кислоти. Вони формуються з використанням технології приску при високій температурі. Вони мають відмінні механічні властивості, зокрема такі особливості, як ударна в'язкість і прозорість.

Що стосується властивостей полікарбонатів, то можна сказати, що вони схожі на оргскло або акрил, але вони набагато більш стійкі до механічних впливів - їх твердість аналогічна твердості алюмінію. Унікальні властивості значно розширюють сферу їх використання. На ринку ви знайдете безліч виробів, виготовлених на основі цього незвичайного матеріалу, наприклад, універсальні камерні панелі з полікарбонату.

Переваги

· Виняткова стійкість до механічних пошкоджень (в порівнянні зі стандартним склом полікарбонат приблизно в 300 разів більш стійкий до ударів),

· Прозорість досягає 92%,

· Відмінна стійкість до високих і низьких температур (від -40 ° C до + 120 ° C),

· Набагато нижча займистість, ніж у інших пластиків,

· Нечутливість до погодних умов.

Застосування

Полікарбонат широко використовується в якості елемента будівельних конструкцій (вікна, покрівельні проходи, переходи, заповнення вікон і дверей, протидимові заслінки, мансардні вікна).

Обробка

Як надзвичайно пластичний матеріал, він дуже простий в обробці і підлягає різанню, фрезеруванню, свердлінню, термоформуванню і холодному згинанні.

Типи

Камерний

Основною перевагою камерного полікарбонату є його невелика вага і підвищені теплові властивості. У той же час це рішення, яке зберігає всі переваги інших виробів з цього матеріалу. Його конструкція спирається як мінімум на дві площини, розташовані паралельно, в яких рівномірно розподілені спеціальні стінки, створюючи повітряні камери. Панелі повинні бути встановлені таким чином, щоб канали були паралельні лінії падіння. Слід пам'ятати, що необхідно забезпечити належне відведення води і пара з каналів. Камери полікарбонату також повинні бути захищені від бруду і комах за допомогою самоклеючих фільтруючих стрічок.

Камерні плити

Панелі стільникового полікарбонату оснащені модульними замками, завдяки яким окремі з'єднуються без використання спеціальних сполучних профілів. Проста збірка панелей означає, що вони використовуються в дуже широкому діапазоні, наприклад, для освітлення великих будівель.

Твердий

Найбільш важливими властивостями твердого полікарбонату є його висока стійкість до механічних пошкоджень і простота механічної обробки, різання і свердління. Його також відрізняє відмінна світлопропускна здатність, тому часто використовують в якості акустичних екранів, естетичних дахів або покриттів.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...