З Буковини експортували товарів на суму майже 120 млн доларів США

З Буковини експортували товарів на суму майже 120 млн доларів США

За 7 місяців 2019 року підприємствами області експортовано товарів на загальну суму 119,4 млн. дол. США.

Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА.

Аналіз основних показників зовнішньоекономічної діяльності свідчить про позитивну динаміку зростання експортно-імпортних операцій та високу ділову активність суб’єктів підприємництва області.

Продукція, що виробляється в області, користується попитом та реалізовується як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках. Підприємства області системно працюють над розширенням напрямків зовнішньоекономічної діяльності, освоюють нові ринки збуту та є надійними партнерами для своїх закордонних колег по бізнесу.

Підписання економічної частини Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом дало потужний поштовх для активізації зовнішньоторговельної співпраці товаровиробників Чернівецької області з країнами світу. Якщо за підсумками січня 2019 року підприємства області співпрацювали із 57 країнами світу, то за підсумками січня-липня 2019 року – з 91 країною.

В цілому, за 7 місяців 2019 року підприємствами області експортовано товарів на загальну суму 119,4 млн. дол. США, що на 8,1% більше, порівняно з відповідним періодом 2018 року. Обсяги імпорту товарів зросли на 61,3% і становили 118,2 млн. дол. США.

Перевищення обсягів експорту над імпортом товарів зумовило формування позитивного сальдо зовнішньої торгівлі в обсязі 1,2 млн.дол. США.

Основним зовнішньоекономічним торговельним партнером підприємств Чернівецької області є країни Європейського Союзу, на які у січні-липні 2019 року припадало 74,9% (89,4 млн. дол. США) загальнообласного експорту, при чому його частка зросла, порівняно з січнем-липнем 2018 року, на 7,7%.

Читайте також: сіамські близнюки, народжені в Чернівцях, померли через тиждень.

економіка експорт імпорт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі