• Головна
  • На очисних спорудах КП «Чернівціводоканал» замінили частину повітряного проводу
Фото
12:53, 8 жовтня 2019 р.

На очисних спорудах КП «Чернівціводоканал» замінили частину повітряного проводу

Фото
На очисних спорудах КП «Чернівціводоканал» замінили частину повітряного проводу

На очисних спорудах КП «Чернівціводоканал» була замінена частина повітряного проводу, а саме стальне коліно та 4,5 метри Ø1000мм труби, яка постачає повітря в систему очистки.

Про це повідомляють у КП "Чернівціводоканал".

Зазначається, що відтепер очисні споруди отримують достатньо кисню, що забезпечує кращу роботу активного мулу та й усієї системи загалом. Основний потік йде на аеротенки, також – на преоратор на пісколовкиВнаслідок проведених робіт повиненпокращитись стан активного мулу, а, відповідно, стан очищенняводи буде більшякісним.

Заміна була зроблена власними коштами КП «Чернівціводоканал» та силами його співробітників. Ділянка, на якій проводились роботи, є складною та важкодоступною, тому роботи тривали три дні, були залучені 4 одиниці спеціальної техніки. Розкопали котлован, знялистару трубу, встановили та приварили нову трубузаміниликоліно та кільказасувок.

«Проблему бачилиостанні 2-3 роки.Раніше тут проводили роботи з дрібного ремонту, варили на цю трубу латки, але повітря – не вода, не видно де пропускає» - розповідає начальник міських очисних споруд каналізації Олександр Бодюл.

Про те, що активному мулу не вистачає повітря, повідомили співробітники спеціалізованої лабораторіїякіщоднядосліждуютьцімікроорганізми та слідкують за їхньоюжиттєдіяльністю в аеротенкахШукаючи причини втрати повітря, звернули увагу на трубу, яка вже давно була в латках. Керівництво КП «Чернівціводоканал» прийнялорішеннязамінитиусюпроблемнуділянку труби, і зробитице до настанняхолодівтобтонегайно.  

«Хочапіслязаміни не пройшлоще й доби, видно неозброєним оком, щобактерії стали активніші» - повідомляютьспівробітникилабораторії

Головний інженер КП «Чернівціводоканал» Юрій Рихло наголосив, що «завдяки проведеним роботамбулооптимізовано роботу нагнітачівповітря та бачимокращеживленняаеротенок киснем. Робота очиснихспоруд стала продуктивніша».

З початку 2019 року на очисних спорудах КП «Чернівціводоканал» був проведений комплекс робіт, який в цілому значно покращив рециркуляцію активного мулу. Крім нещодавно проведених робіт,влітку було замінено 7,5 метрів аварійного трубопроводу станції рециркуляції, оптимізовано роботу двигуна, нагнітачів та насосів, які качають повітря в систему очищення.

Читайте також: отруєння буковинців на весіллі - число хворих зростає.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#чернівціводоканал #заміна проводу
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...