
Фото
15:47, 15 жовтня 2019 р.
Спортсмени чернівецького клубу «Екстрім» стали призерами Чемпіонату Європи - ФОТО
Фото

У місті Сараєво, Боснія і Герцеговина, з 9 по 13 жовтня тривав Чемпіонат Європи з таеквон-до. Володарі чорних поясів змагалися у двох вікових категоріях - юніори та дорослі. У Чемпіонаті взяли участь близько 1300 учасників з 31 країни.
У складі збірної України в Чемпіонаті брали участь троє чернівецьких спортсменів зі спортивного клубу «Екстрім». 14-річний Дмитро Речкенда здобув бронзову нагороду серед юніорів у ваговій категорії 50 кг.
Також, третє місце у складі чоловічої збірної України в розділі спеціальна техніка посів 21-річний Павло Кузик.
За словами Сергія Дудчака, голови Чернівецького осередку таеквон-до, спортсмени займаються в клубі «Екстрім» вже близько семи років. Саме завдяки наполегливій підготовці та постійним тренуванням чернівчани показали гідний результат на Чемпіонаті Європи.
Загалом збірна команда України з таеквон-до здобула три золоті, одну срібну та три бронзові нагороди, що гарантувало десяте загальнокомандне місце серед 31 країни.
Читайте також: демонтувати літні майданчики треба до 1 листопада - нагадали чернівчанам.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:25
Вчора
17:30
Вчора
15:42
Вчора
14:23
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
00:38, 2 вересня
12:00, 5 вересня
11:58, 30 серпня
18:25, Вчора
16
12:41, 10 вересня
Коментарі