Книга, надрукована у чернівецькому видавництві, увійшла до престижного щорічного каталогу

Книга, надрукована у чернівецькому видавництві, увійшла до престижного щорічного каталогу , Tetiana Gh

Книгу «Сова, яка хотіла стати жайворонком» опублікували у щорічному каталозі «The White Ravens 2019».

Про це повідомляє піар-менеджерка видавництва "Чорні вівці".

Книга "Сова, яка хотіла стати жайворонком» відомої української письменниці Галини Вдовиченко з ілюстраціями Христини Лукащук була опублікована у одному з найпрестижніших щорічних каталогів книжкових рекомендацій у галузі міжнародної дитячої та юнацької літератури. 17 жовтня на Франкфуртському книжковому ярмарку презентуватимуть друковану версію цього каталогу (13:00 – 14:00, Frankfurt Kids – Stage Foyer). 

Ця книга стала однією з 200 книг 30 мовами з 50 країн світу, яку відзначила Міжнародна молодіжна бібліотека у Мюнхені (International Youth Library). Відбір здійснювався за такими критеріями як літературний стиль, дизайн, універсальність теми, новаторство. 

«Саме через книжки Україна може переконливо розповідати про себе світові.Ця книжка про те, як важливо розуміти і приймати себе, як вчитися жити поруч з неподібними на тебе, як облаштовувати наш розмаїтий світ без шкоди для себе та іншого», - коментує Галина Вдовиченко.

«Сова, яка хотіла стати жайворонком» побачила світ у дитячому арт-видавництві «Чорні вівці». Також до каталогу увійшла ще одна книжка української письменниці «Туконі – мешканець лісу» Оксани Були.

Всі 200 видань продемонструють під час Болонського міжнародного ярмарку дитячої книги у 2020 році на стенді Міжнародної молодіжної бібліотеки. КнижкуГалини Вдовиченко в електронній версії каталогу «White Ravens 2019» можна побачити тутhttp://whiteravens.ijb.de/book/1111

Читайте також: чекаємо 8 градусів упродовж трьох діб - коли включать опалення на Буковині.

книга видавництво нагорода Чорні вівці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(3 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Корисність
2 людини рекомендують
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі