Резервісти з Чернівців вирушили на навчання - ФОТО

Резервісти з Чернівців вирушили на навчання - ФОТО

Понад 60 резервістів вирушили з Чернівців на збори до навчального центру Львівської області. Протягом місяця чоловіки відновлюватимуть навички та здобудуть нові, найбільш витребувані на сьогодні, військово-облікові спеціальності.

Про це повідомляє Чернівецький військовий комісаріат.

За час зборів за резервістами зберігається робоче місце та середньомісячна зарплата, вони отримують добові та виплати відповідно звання, посади та терміну перебування в частинах. Також вони забезпечуються військовою формою з відповідними знаками розрізнення, харчуванням, проживанням та медичним обслуговуванням.

У разі укладання контракту на проходження служби в резерві з командиром обраної військової частини, резервіст отримуватиме більші виплати, а у разі мобілізації призиватиметься саме до цієї частини.

Служба в резерві дає можливість отримувати чергові військові звання та підвищувати кваліфікацію, а головне - готовність захищати свою державу.

Від початку року навчальні збори у військових частинах пройшли понад 800 буковинців. При цьому до виконання завдань в районі операції Об’єднаних сил резервісти не залучаються.

Для отримання додаткової інформації про службу у військовому резерві звертайтеся до Чернівецького ОВК за адресою: вул. О. Кобилянської, 32, або військових комісаріатів, за місцем перебування на обліку.

Читайте також: захворіли на кір уже 8 студентів ЧНУ - обговорили профілактику.

резервісти навчання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(3 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Корисність
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі