"НІ" торгівлі людьми: постраждалі буковинці отримали одноразову допомогу

"НІ" торгівлі людьми: постраждалі буковинці отримали одноразову допомогу, Катерина Шварц

18 жовтня Європа відзначала День боротьби з торгівлею людьми, засновником якого якого став Європейський Парламент. Метою започаткування стало підвищення рівня обізнаності щодо торгівлі людьми та привернення уваги суспільства до цього феномену. З цього приводу у Чернівецькій ОДА розпочалось засідання обласної Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

Про це повідомляють на офіційному сайті Чернівецької ОДА. 

"Торгівля людьми є другий за прибутковістю вид злочинної діяльності і розглядається на міжнародному рівні як злочин, що карається законом. На жаль, це явище існує і в Україні. Наша країна є країною походження (звідки вивозять постраждалих від торгівлі людьми), транзиту (через Україну везуть постраждалих в інші країни) та призначення (постраждалих експлуатують в Україні). За даними Міжнародної організації з міграції, за роки незалежності України від торгівлі людьми постраждали понад 230 тисяч осіб", - повідомив заступник голови обласної державної адміністрації Василь Гостюк.

У Чернівецькій області встановлено 35 статусів людям, постраждалим від торгівлі людьми. За 2019 рік у області надано 8 таких статусів.

"Усім громадянам, які отримали статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми, надається кваліфікована допомога відповідно до потреб постраждалої особи, а також одноразова матеріальна допомога.
Прикметно, що на сьогодні буковинці, котрі постраждали від торгівлі людьми, отримали одноразову фінансову допомогу на суму понад 16 тис. грн.", - зазначив посадовець.

Василь Гостюк запевнив присутніх, що обласна державна адміністрація продовжуватиме забезпечувати дотримання прав людини на Буковині і закликав співпрацювати органи місцевого самоврядування, підрозділи органів Національної поліції, соціальні служби, служби у справах дітей, громадські організації, медичні, навчальні установи.

Після закінчення заходу, біля Чернівецької ОДА провели акціюза участі держслужбовців, представників громадських об'єднань, соціальних служб, служб у справах дітей з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.

Читайте також: акція проти торгівлі людьми відбувається на Буковині - ФОТО.

торгівля людьми Координаційна рада Чернівецька ОДА
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(3 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Корисність
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі