З бюджету на 100% профінансували заходи з підтримки сільського господарства Буковини

З бюджету на 100% профінансували заходи з підтримки сільського господарства Буковини

Надано фінансову підтримку сільськогосподарським товаровиробникам за трьома напрямами з наростаючим підсумком.

Про це повідомляють у Чернівецькій ОДА.

Відповідно до «Комплексної програми підтримки розвитку сільського господарства Чернівецької області на 2017-2022 роки», затвердженої рішення XVII сесії Чернівецької обласної ради  VII скликання від 21 листопада 2018 р. №196-27/18 з початку року обласним бюджетом профінансовано на 100% заходи по Комплексній програмі та надано фінансову підтримку сільськогосподарським товаровиробникам за трьома напрямами з наростаючим підсумком, а саме:

1. Фінансова підтримка суб’єктам племінної справи у вівчарстві за утримання та збереження племінного поголів’я баранів, вівцематок та ярок старше 1 року. На  цей напрямок спрямовано 150,0 тис.грн. бюджетних  коштів.

За фінансовою підтримкою звернулися троє суб’єктів господарювання, яким присвоєно статус племінного репродуктора з вирощування овець. Відповідно до рішення конкурсної комісії на утримання 1 голови барана виділено 300 грн., за утримання 1 гол. вівцематки та ярки старше 1 року 130 грн. Загальна кількість поголів’я, на які суб’єкти племінної справи у вівчарстві отримали фінансову підтримку становить 1201 гол., в тому числі   1155 гол. вівцематок  і  ярок старше одного року  та  46  гол.  баранів;

2. Фінансова підтримка  суб’єктам господарювання (фізичним особам), за  утримання у своєму господарстві поголів’я трьох і більше корів не менше одного року.

З заявою про отримання  фінансової  підтримки за утримання 1525 гол. корів, звернулися 405 фізичних осіб, (в 2018 році звернулося 313 осіб) що на 92 особи, або на 29 % більше у порівнянні до минулого року. Також у 2019 році збільшилась кількість корів на 528 гол., або 53% до минулого року. Сума фінансової підтримки за утримання 1 гол. в 2019 році склала 275 грн. 40 коп.

Вказану програму у 2019 році профінансовано в сумі 420,0 тис. грн.

Слід зазначити, що до кінця поточного року з обласного бюджету планують додатково виділити 480,0 тис. грн. на доплату до вказаної суми. Фінансування даного напрямку передбачено, як з обласного бюджету, так і з бюджетів об’єднаних територіальних  громад, сільських та селищних рад;        

3. Відшкодування 50% вартості закуплених установок індивідуального доїння корів для особистих селянських господарств, де утримується не менше  3 корів в сумі 67,3 тис. грн. отримали з обласного бюджету 18 суб’єктів господарювання, або всі які звернулися з заявою до Департаменту агропромислового розвитку.

Загальна сума фінансової підтримки склала 637,31 тис.грн.

Департамент агропромислового розвитку обласної державної адміністрації продовжує прийом документів на відшкодування вартості установок індивідуального доїння корів для особистих селянських господарств, в яких утримується не менше трьох корів до 15 листопада 2019 року включно та особистим селянським господарствам за утримання у своєму господарстві поголів’я  трьох і більше корів не менше одного року до 1 грудня.

Довідки за тел. (0372)55-27-82.

Читайте також: у листопаді відбудеться Грецько-український бізнес-форум - про проєкт для буковинців.

сільське господарство підтримка бюджет
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі