• Головна
  • Презентували меню для чернівецьких школярів - ФОТО
Фото
13:31, 24 жовтня 2019 р.

Презентували меню для чернівецьких школярів - ФОТО

Фото
Презентували меню для чернівецьких школярів - ФОТО

В чернівецькій школі 28 відбулась презентація страв для нового меню учнів. Вартість харчування школярів визначить соцопитування серед батьків.

Усі страви приготовлені за збірником  рецептурних страв для харчування  дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах, який рекомендований Міністерством освіти та науки, Міністерством охорони здоров’я України та має висновок  Державної служби Україниз питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, повідомляють на сайті Чернівецької міської ради.

Автор збірника - кулінарний експерт, випускник французської школи кулінарії Le Cordon Bleu та автор проєкту «Нове шкільне харчування» – Євген Клопотенко. Ознайомитись з різними варіантами страв, які підприємці пропонують включити до сніданків та обідів школярів, змогли директори освітніх закладів, батьки, школярі та фахівці управління освіти.

«Ми розуміємо, що нам треба постійно працювати над покращанням харчування наших дітей, над зміною асортименту, – сказав під час презентації Чернівецький міський голова Олексій Каспрук. – Ми намагаємось іти в ногу з часом, сьогодні є відповідні програми, рекомендації фахівців, пропозиції кулінарів, як зробити харчування більш різноманітним, більш корисним для наших дітей. Сподіваюсь, ми зможемо якісно змінити харчування в школах.

Наступного тижня ми проведемо соцопитування серед батьків, аби визначити межі вартості харчування. На рік для харчування учнів 1-4 класів усіх шкіл треба 28 млн. грн. Точно гарантую, що пільгові категорії будуть забезпечені безкоштовним харчуванням».

Читайте також: 20 кілограмів риби продавав порушник на Буковині, - рибпатруль.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#харчування #школярі
11,3
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...