• Головна
  • «Особлива молодь – повноправні члени суспільства» - провели захід для молоді Буковини
Фото
16:10, 4 листопада 2019 р.

«Особлива молодь – повноправні члени суспільства» - провели захід для молоді Буковини

Фото
«Особлива молодь – повноправні члени суспільства» - провели захід для молоді Буковини

2 листопада 2019 року управління молоді та спорту Чернівецької ОДА спільно із центром денного догляду за молоддю з інвалідністю «Любов, яка лікує» та «Миле сонечко» організували Школу громадянської активності «Особлива молодь – повноправні члени суспільства», захід для молоді з інвалідністю нашої області.

Учасниками проєкту стали шістнадцять молодих людей із міста Чернівці та області із різним ступенем важкості захворювань, повідомляють у Чернівецькій ОДА.

Захід проводився з метою надати можливість молоді з інвалідністю та гостям заходузалучитися до процесу психо-емоційної реабілітації молоді, а також стимулювати їх громадську активність та привернути до них увагу громадськості.

Захід проходив на території комплексу «Орлине гніздо»,де фаховийспеціаліст із каністерапії Ігор Розбудько та представниця ГО «ВР «Небайдужі» Тетяни Коротковоїразом зі спеціально навченими тваринами допомагали молоді з фізичними та розумовими вадами розвинути їхні здібності, побутові та соціальні навички для кращої інтеграції в життя суспільства у ході спеціальної психологічної, соціальної та фізичної реабілітації.

По завершенню Школи в учасників заходу була можливість обговорити у неформальній атмосферісвої емоції та досвід від проведеного часу та отриманих вмінь.

Представник управління молоді та спорту Чернівецької ОДА Вадим Ткач по завершенню заходу вручив учасникам корисні призиякі допоможутьособливій молоді у ході їх подальшої реабілітації для розвитку свого потенціалу.

Читайте також: вимкнули всі котельні у Чернівцях - потепліло.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#захід #особлива молодь
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...